به گزارش گیلان بهتر نوین ،  مهدی امیرآبادی کاپیتان اسبق استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شایعه جادوگری در فوتبال ایران اظهار داشت: در آن سال‌هایی که من در سایپا بودم این بحث وجود نداشت اما بعدعها شنیدم چنین مساله‌ای وجود دارد و از بازیکنان اسم مادرشان را می‌پرسیدم.

وی ادامه داد: من بحث جادوگری را در فوتبال ایران قبول دارم البته این موضوع مقطعی است و مربیان فقط چند هفته می‌توانند نتیجه بگیرند.

بازیکن سابق استقلال درباره اینکه تا حالا پیشنهادی در این باره به وی شده است یا خیر تصریح کرد: تاکنون پیشنهادی در این باره نداشتم اما اگر سمت من چنین مساله‌ای بیاید کاری می‌کنم که دیگر جادوگر سمت فوتبال پیدایش نشود.

امیرآبادی درباره اینکه علی کریمی اعلام کرده فساد در فوتبال ایران وجود دارد خاطرنشان کرد: با علی کریمی موافق هستم شما نگاه کنید آن زمانی که من در استقلال بودم خیلی اتفاق‌ها برای من افتاد برایم جالب بود من به خاطر یک بازوبند از استقلال کنار گذاشته شدم. حتی بودند بازیکنانی که در زمانی که من در استقلال بازی می‌کردم به خاطر بازی کردن در این تیم خانواده‌شان تولد سرمربی را تبریک می‌گفتند. به خاطر همین است که الان چند وقتی است دیگر فوتبال را پیگیری نمی‌کنم یک زمانی عاشق فوتبال بودم و الان رغبتی برای تماشای آ‌ن ندارم.