December 15,2019 | ۱۳۹۸/۰۹/۲۴

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

حاجتی در مراسم افتتاح دفتر ویژه دکتر نوبخت در گیلان:

دفتر ویژه دکتر نوبخت با یک دوراندیشی انتخاب‌شده است

دفتر ویژه دکتر نوبخت با یک دوراندیشی انتخاب‌شده است

مهدی حاجتی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان نیز در ادامه جلسه اظهار داشت: این دفتر با یک دوراندیشی انتخاب‌شده است و امید بر آن است که با جمع‌بندی مشکلات استان آن را بتوانیم در اختیار دکتر نوبخت قرار دهیم اما این مسئولیت دکتر نوبخت است که تمام کشور را در این خصوص موردتوجه قرار دهند.

گیلان بهتر نوین ،  با حضور جمعی از مدیران استانی دفتر ویژه رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در استان گیلان افتتاح شد. در این مراسم مهدی حاجتی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان نیز در ادامه جلسه اظهار داشت: این دفتر با یک دوراندیشی انتخاب‌شده است و امید بر آن است که با جمع‌بندی مشکلات استان آن را بتوانیم در اختیار دکتر نوبخت قرار دهیم اما این مسئولیت دکتر نوبخت است که تمام کشور را در این خصوص موردتوجه قرار دهند.

وی ادامه داد: یکی از استانداران با جمعی از مدیران توانست پس از یک ماه یک قرار ملاقات با دکتر نوبخت داشته باشد. ما می‌بایست از این ظرفیت استفاده کنیم. این موضوع به آن معنی نیست که دکتر نوبخت از مشکلات استان ما بی‌خبر است، بلکه ایشان به‌خوبی با این مشکلات آشنا هستند.

حاجتی تصریح کرد: دکتر نوبخت موافقین و مخالفین بسیار دارند، موافقین در تلاش هستند تا کار تقویت شود و مخالفین به دنبال آن هستند که نکات را بزرگ‌نمایی کنند. ما می‌بایست این فرصت را به وجود نیاوریم تا مشکلی ایجاد شود. بسیاری منتظر آن هستند که این چهار سال هم تمام شود و بعد بگویند که این کار انجام نشد و آن کار انجام نشد! درحالی‌که آن‌ها کارهای انجام‌شده را نمی‌بینند.

منبع: خزر آنلاین