گیلان بهتر نوین/ در هفتمین هفته از مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور، در گروه ب از ساعت ۱۶:۳۰ امروز(سه شنبه ۵اردیبهشت) داماش گیلان در ورزشگاه امیرکبیر کاشان مهمان تیم شهرداری این شهر بود که این بازی در حالی که تا اواسط نیمه دوم با گل های میثم فرزانه(۲بار) و امیرنسایی با حساب ۳ بر صفر به سود میزبان جریان داشت، به دلیل درگیری های مکرر در سکوها و نیمکت دو تیم و آنچه فحاشی و پرتاب سنگ از سوی تماشاگران گفته شده است از سوی داور بازی متوقف و نیمه تمام باقی ماند.

دو بازیکن شهرداری کاشان در این دیدار اخراج شدند.

در دیگر بازی این گروه نماینده دیگر گیلان،شهرداری فومن در ورزشگاه آزادی فومن میزبان برق جدید شیراز صدرنشین بود که در پایان توانست با نتیجه ۲-۱ پیروزی ارزشمندی را کسب کند.

مهمان شیرازی ابتدا در دقیقه ۵۰ بازی پیش افتاد اما فومنی ها با گل نیما پاکدل از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاندند و گل ثانیه های پایانی میلاد مرادی پیروزی میزبان را رقم زد.

در دیگر بازی گروه نفت امیدیه ۲-۱ از شهرداری ماهشهر شکست خورد. دربی خوزستانی ها هم در پایان نیمه اول به دلیل درگیری هواداران دو تیم دقایقی متوقف شد که با ورود نیروی انتظامی دستور ادامه بازی صادر شد.

هفته هشتم مسابقات، ساعت ۱۷ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت با مصاف داماش گیلان و نفت امیدیه در ورزشگاه عضدی رشت، و در کاشان شهرداری فومن به مصاف شهرداری این شهر خواهد رفت.

بدین ترتیب شهرداری ماهشهر با ۱۲ امتیاز صدرنشین شد، برق جدید شیراز با۱۱ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت. داماش گیلان با یک بازی کمتر ۸ امتیازی و در مکان سوم باقی ماند، نفت امیدیه وشهرداری فومن با ۷ امتیاز، تفاضل گل برابر ۱- و به دلیل گل زده بیشتر تیم خوزستانی به ترتیب چهارم و پنجم هستند و شهرداری کاشان با ۶ امتیاز و یک بازی کمتر در مکان ششم جدول قرار گرفت.