گیلان بهتر نوین / تیم فوتبال پیکان در ادامه رقابت های هفته هشتم لیگ برتر، جمعه شب با گل دقایق پایانی «عیسی آل کثیر» تیم سپیدرود رشت را شکست داد.

شاگردان «مجید جلالی» در تیم پیکان امروز (جمعه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس میزبان شاگردان «علی کریمی» در تیم سپیدرود رشت بودند و با نتیجه یک برصفر این تیم را شکست دادند.

«عیسی آل کثیر» گل سه امتیازی پیکان را در دقیقه ۸۵ درون دروازه سپیدرود جای داد و سه امتیاز این دیدار را برای تیمش به ارمغان آورد.

تیم پیکان با کسب این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و به رده چهارم صعود کرد، تیم قعرنشین سپید رود نیز با ۲ امتیاز اندوخته خود از قعر جدول رده بندی این رقابت ها تکان نخورد.

و اما تیم تراکتورسازی در هفته هشتم دست به کاربزرگی زد و تیم استقلال خوزستان را با نتیجه ۶ بر صفر شکست داد.

«علی عبداله زاده» در دقیقه ۲۰ و «آنتونی استوکس» در دقیقه ۳۵ از روی نقطه پنالتی و در دقایق ۴۰ ،۶۴ و ۸۳ در جریان بازی و «اشکان دژاگه» در دقیقه ۹۰ گل های تراکتورسازی را درون دروازه استقلال خوزستان جای دادند و بیشترین سهم را درکسب پیروزی پر گل تیمشان در این دیدار بر عهده داشتند.

به نظر می رسد پس از برکناری «جان توشاک» از سمت سرمربیگری تراکتورسازی تبریز این تیم جان تازه ای گرفته است. آنان در هفته گذشته تیم پدیده را در مشهد با نتیجه تساوی بدون گل متوقف کردند و امشب نیز تیم استقلال خوزستان را در ورزشگاه یادگار امام با نتیجه پر گل ۶ بر صفر شکست دادند.

بیش از ۳۵ هزار هوادار این دیدار را از نزدیک مشاهده کردند.

تیم تراکتورسازی تبریز با این برد ۱۳ امتیازی شده و به رده ششم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرد.

تیم پدیده در دیگر دیدار حساس امشب که در ورزشگاه تختی شهر جم میهمان پارس جنوبی بود، با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد.

ابتدا «یونس شکوری»در دقیقه ۳۳ برای تیم پدیده گلزنی کرد و سپس «مجید علیاری» با گلی که در دقیقه ۶۰ برای تیم پارس جنوبی جم به ثمر رساند بازی را به تساوی کشاند.

تیم پدیده مشهد با یک امتیاز این دیدار ۱۷ امتیازی شد و برای سومین بار در هفته هشتم صدرجدول را جابه جا کرد.

در سایر دیدارهای امشب این نتایج به دست آمد:

ذوب آهن ۲ – صنعت نفت آبادان ۲

گل ها: «هرناندز»در دقیقه ۵۵ و «رحیم زهیوی» دردقیقه ۳+۹۰ از روی نقطه پنالتی برای تیم ذوب آهن و «طالب ریکانی» دردقیقه ۲۰ و«اکبر ایمانی»دردقیقه ۲۹ برای تیم صنعت نفت آبادان.

«مسعود ابراهیم زاده» بازیکن تیم ذوب آهن نیز دردقیقه ۶۲ با دریافت دومین کارت زرد از زمین بازی اخراج شد.

نساجی مازندران یک – سایپا یک

گل ها :«جورجی گولسیانی» دردقیقه ۷۵ برای تیم نساجی مازندران و «علی دشتی»دردقیقه ۵۱ برای تیم سایپا.

تیم استقلال در نخستین دیدار هفته هشتم شب گذشته در هشتادو هشتمین شهرآورد پایتخت با نتیجه تساوی بدون گل برابر پرسپولیس متوقف شد.

دردیگر دیدار روز گذشته تیم سپاهان با نتیجه ۲ برصفر نفت مسجد سلیمان را مغلوب کرد.

تیم فولادخوزستان درآخرین دیدار این هفته فردا (شنبه) برابر ماشین سازی تبریز به میدان می رود.