گیلان بهتر نوین /  رییس کمیسیون اجتماعی مجلس به نقل از رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت در راستای حمایت از ۱۱ میلیون نفر از اقشار آسیب پذیر، کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی می دهد.

«سلمان خدادادی» در حاشیه جلسه غیرعلنی روز سه شنبه مجلس در جمع خبرنگاران افزود: محمد باقر نوبخت در این جلسه توضیحاتی درباره بازار ارز و مسائل کلان اقتصادی کشور به نمایندگان ارائه کرد.

وی ادامه داد: رییس سازمان برنامه و بودجه همچنین در مورد بسته حمایتی دولت از اقشار درآمد پایین جامعه به نمایندگان ارائه کرد و گفت به زودی کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون نفر داده می شود تا آنها از فروشگاه های زنجیره ای بتوانند خرید کنند.
نماینده مردم ملکان در مجلس خاطرنشان کرد: نوبخت در جلسه غیرعلنی مجلس اعلام کرد که این ۱۱ میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، هلال احمر و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مجموعا ۶ نهاد می شوند.
خدادادی گفت: نوبخت در این جلسه همچنین اعلام کرده تاکنون ۲۳۰ هزار میلیارد تومان به صورت سبد کالا علاوه بر یارانه به اقشار پایین جامعه داده شده است در این نوبت نیز که در آینده نزدیک عملیاتی می شود، حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان در قالب کارت اعتباری ۱۰۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون نفر از اقشار کم درآمد جامعه تعلق می گیرد.
به گزارش ایرنا، مجلس شورای اسلامی درمورد بسته های حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر جامعه امروز با حضور محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی جلسه غیر علنی تشکیل داد.