June 26,2019 | ۱۳۹۸/۰۴/۰۵

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

عدم شفافیت و تناقض گویی آشکار طیف همراه ذاکری در آبستراکسیون امروز

عدم شفافیت و تناقض گویی آشکار طیف همراه ذاکری در آبستراکسیون امروز

 بهراد ذاکری که همواره حامی شفافیت در شورای اسلامی شهر رشت بوده است امروز ناخواسته همراه آبستراکسیون طیفی شده است که برخی از آنها همچون فاطمه شیرزاد حتی شهامت اعلام ترک جلسه و استفاده از این حق قانونی خود را نیز نداشته اند.

گیلان بهتر نوین – بهراد ذاکری که همواره حامی شفافیت در شورای اسلامی شهر رشت بوده است امروز ناخواسته همراه آبستراکسیون طیفی شده است که برخی از آنها همچون فاطمه شیرزاد حتی شهامت اعلام ترک جلسه و استفاده از این حق قانونی خود را نیز نداشته اند و با دلایل واهی همچون بررسی دستور جلسه و اتمام سقف ۴ ساعته جلسه به دنبال شانه خالی کردن از پاسخگویی به مردم هستند.

با نیمه کاره ماندن جلسه انتخاب شهردار سوالات بسیاری به وجود آمد که در یادداشت های آینده به آن خواهیم پرداخت اما نکته جالب همراهی بهراد ذاکری با طیفی بود که عدم شفافیت واضحی را امروز از خود نشان دادند و انتظار می رود بهراد ذاکری هرچه سریعتر برای پایبندی به آرمان های خود راهش را از این طیف جدا کند. 

در جلسه امروز عاقل منش، رسولی، شیرزاد و ذاکری با فواصل زمانی مختلف یک به یک از صحن شورا خارج شدند تا جلسه از اکثریت و رسمیت بیفتد اما در کمال تعجب و در شرایطی که حتی شخص رئیس شورا نیز اعلام کرد که جلسه از حد نصاب رسمی خارج شده و جلسه بعدی طبق روال معمول در روز دوشنبه برگزار خواهد شد باز هم خانم سخنگو حاضر نشد به طور شفاف این آبستراکسیون را اعلام کند و مدعی شد که زمان و دستور جلسه امروز شورا به پایان رسیده بود! (اینجا و اینجا بخوانید)

حالا باید منتظر واکنش بهراد ذاکری به عنوان عضو حامی شفافیت در شورا باشیم و ببینیم نظر او در خصوص این تناقض گویی فاطمه شیرزاد چیست و او تا چه زمانی با این عدم شفافیت همراه خواهد بود؟