همایش «شکرانه صعود سپیدرود» در ستاد جوانان حامی روحانی در استان گیلان برگزار شد.

گیلان بهتر نوین / در این همایش که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان گلان، سرمربی و هواداران سپیدرود و همچنین جمعی از کاندیداهای اصلاح طلب شورای شهر و روسای ستاد روحانی در گیلان برگزار شد مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در این مراسم ابراز داشت: دولت آقای روحانی از ورزشکاران و قهرمان های ملی برای تبلیغات انتخاباتی سو استفاده نکرد وعلی نظر محمدی(سرمربی سپید رود رشت) و اصغر ابراهیمی (قهرمان بازی های آسیایی) با دلشان در این ستاد حضور دارند . وی ادامه داد: علی نظر محمدی و جوانان حاضر می دانند که اصلاح طلبان و اعتدالیون ورزش را حرام نمی دانند ، بسیاری از ملی پوشان یک تار مویشان بیرون آمده بود و از لیست خط خوردند و کسانی که افکار متفاوت داشتند ممنوع الخروج شدند. قدر این جمع را بدانیم و آن را دوباره تکرار کنیم .

علی نظرمحمدی سرمربی سپیدرود رشت نیز که با تشویق ممتد هواداران سپیدرودی پشت تریبون قرار گرفت در جمع جوانان حامی روحانی عنوان کرد : خوشحالم که بعد از حماسه امروز استادیوم دوازده هزار نفری آزادی در خدمت جوانان شهرم هستم و خدا را شاکرم که در سرور و نشاط مردم شهرم برای صعود سپیدرود نقش کوچکی داشتم .

علی نظر محمدی سخنانش را با «سلام بر آزادی ، سلام بر روحانی ، سلام بر اعتدال » ادامه داد : نه اهل سیاست هستم نه سیاست را دوست دارم ولی یک ایرانی ام و کشورم را خیلی دوست دارم و به این دلیل در این جمع حاضر شدم که در دولت تدبیر و امید ، مسئولان این استان همچون دکتر نجفی ، رهنما و محمدی همگی بومی هستند‌.
وی افزود : از یاد نبرده ام که برای ملاقات یکی از مسئولان عالی رتبه باید وقت می گرفتیم اما امروزه به راحتی و با یک تماس با شخص اول استان صحبت می کنم .

سرمربی سپید رود رشت ادامه داد: امروز دوست ندارم از جایگاه خودم به عنوان سرمربی سپیدرود رشت سو استفاده کنم اما ایمان داشته باشید که نهاد های امنیتی در دولت تدبیر و امید اهل تعامل با جوانان شهرم هستند و خبری از بگیر و ببر و بزن که در گذشته بود دیگر نیست و حاکی از این است که دولت تدبیر و امید انعطاف دارد و مشکلات مردم را می فهمد .
نظر محمدی با اشاره به اینکه قطعا در دولت تدبیر و امید نیز ضعف های وجود دارد از نقاط قوت دولت روحانی گفت : هنگامی که دکتر محمد جواد ظریف را با آن پرستیژ می بینم که برای اجلاس و مذاکرات در سراسر دنیا حاضر می شود و هنگامی که خدمات ارزنده دکتر هاشمی وزیر بهداشت برای حل مشکلات درمان مردم می بینم به ایرانی بودن خودم می بالم .

وی در پایان تاکید کرد : اهل سیاست نیستم و به دلیل عملکرد خوب دکتر روحانی در این جمع هستم . بدانید اگر شما پای صندوق رای نروید آدم هایی خواهند آمد که از دل ما نیستند .

در این مراسم موج آفرینی جوانان حامی روحانی بعد از مراسم در سطح خیابان معلم رشت از جمله نکات مهمی بود که شور و حال انتخاباتی را در شهر ایجاد کرده بود.