June 16,2019 | ۱۳۹۸/۰۳/۲۶

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

رجایی در آیین تجلیل از بازنشستگان شهرداری لنگرود؛ تاسف بار است که بازنشستگان پس از بازنشستگی به مشاغل دیگری روی بیاورند تا بتوانند زندگی خود را اداره کنند / سال ۹۷ نزدیک به ۱۵ نفر در شهرداری لنگرود بازنشست شدند

 

آیین تجلیل از بازنشستگان شهرداری لنگرود برگزار شد.

روز گذشته (سه شنبه) آئین تجلیل از ۱۵ بازنشسته شهرداری لنگرود با حضور مهندس سید مهدی رجایی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

سید مهدی رجایی در آیین تجلیل از پانزده بازنشسته شهرداری لنگرود اظهار داشت: این که بازنشستگان به علت هزینه های بسیار زندگی ناگزیرند پس از بازنشستگی به مشاغل دیگری روی بیاورند تا بتوانند زندگی خود را اداره کنند و این تاسف بار است.

وی افزود: ۳۰سال کار صادقانه کردن بسیار دشوار است، خوش به حال شما که امروز با افتخار به این مقام رسیدید،من معتقدم شهروندان باید بدانند که از ۳۰سال خدمت صادقانه باید تجلیل کرد.

شهردار لنگرود گفت: امسال نزدیک به ۱۵ نفر در شهرداری لنگرود بازنشست شدند که امیدواریم خدماتی برایشان فراهم شود که از این اوقات بتوانند بهترین استفاده را بکنند.

وی تصریح کرد: کار هرکدام از شما عزیزان در جایگاه خود بسیار ارزشمند بود و اگر قانون به ما اجازه میداد بسیار علاقمند بودیم که از کمک و یاری شما استفاده نماییم.

رجایی در پایان گفت: به رسم یادبود یک هدیه‌ای درنظر گرفتیم که امروز خدمت دوستان تقدیم می‌کنیم هدیه‌ی ناچیزیه فقط هدف این بود که بدانیم ما به یاد شما عزیزان هستیم و همچنان ان‌شاء‌اله در قلب اداره خودتان جا دارید.