رنجبر تاکید کرد: در راستای اطاعت از فرامین رهبری برای حمایت از دولت، از آحاد مردم شهرستان لنگرود خواست در مراسم استقبال عمومی از ریاست محترم جمهور در ورزشگاه تختی لاهیجان حضور یافته و مهمان‌نوازی اهالی این استان را در استقبال از کاروان تدبیر و امید به منصه ظهور برسانند.

با همراهی مردم عزیز مشکلات کشور مرتفع می گردد، دولت روحانی در اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب هیچ وقت خود را بی نیاز از حمایت مردم ندانسته و در این برهه حساس که دشمنان در تلاش هستند بین مردم و نظام شکاف ایجاد کنند با حضور دربین مردم نقشه دشمنان را خنثی می کند .
” محمد رنجبر نیاول”  با بیان مطلب فوق و ضمن تاکید بر استقبال پرشور و باشکوه مردم گیلان از کاروان تدبیر و امید، به خبر نگار ما گفت؛ گیلانی های خون گرم و میهمان نواز بار دیگر با استقبال خاطره انگیز از رئیس جمهور و هیات دولت ثابت می کنند که قدرشناس دولت خواهند بود‌.

سرپرست فرمانداری لنگرود استقبال پرشور از رئیس جمهوری را نشان دهنده همراهی مردم با دولت دانست و افزود: حضور اقشار مختلف مردم در استقبال از سفر دولت تدبیر و امید، جلوه ای زیبا از همراهی مردم و دولت و اقتدار ایران اسلامی را اثبات می کند.

رنجبر با بیان اینکه شرق گیلان آماده استقبال از رئیس جمهور است، اظهار کرد: وعده دیدار ما با رئیس جمهور محبوب به سرزمین گیل و دیلم (چهارشنبه_ ۱۵ اسفند) در ورزشگاه تختی لاهیجان است که حضور پرشور مردم گیلان حماسه دیگری در استقبال از کاروان تدبیر و امید را رقم می زنند.

سرپرست فرمانداری لنگرود گفت : در راستای اطاعت از فرامین رهبری  معظم برای حمایت از دولت، از آحاد مردم شهرستان لنگرود خواست در مراسم استقبال عمومی از ریاست محترم جمهور در ورزشگاه تختی لاهیجان حضور یافته و مهمان‌نوازی اهالی این استان را در استقبال از کاروان تدبیر و امید به منصه ظهور برسانند.

رنجبر در پایان تاکید کرد: حضور پرشور مردم گیلان از رئیس جمهور محترم و هیات دولت، امید دشمنان برای ایجاد فاصله بین دولت و ملت را به یأس تبدیل می کند.

به نقل از ؛شبستان