رنجبر سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در گفتگوی اختصاصی با رساگیل گفت: چهل سال از نظام جمهوری اسلامی ایران می گذرد، تنها نظامی که با تمام فرازو نشیب، آرمان های خود را حفظ نموده است نظامی که آرمان های آن ولایت فقیه، مردم داری و دین داری بوده است.

رنجبر شاخص اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران را ولایت فقیه دانست و گفت: تا زمانی که مسیر ولایت فقیه طی شود، این نظام از حرکت باز نمی ایستد.

وی افزود: درست است در این چهل سال کاستی ها و مسائلی وجود داشته اما این کاستی ها ناشی از نظام نیست، بلکه ناشی از فرد و مسئولین بوده است.

سرپرست فرمانداری لنگرود اظهار داشت: هماهنگی و ارتباط بسیار خوبی بین مسئولین شهرستان، نماینده، امام جمعه و مردم وجود دارد و این هماهنگی باعث پیشرفت در شهرستان شده است، هدف همه مسئولین شهرستان کار و حل مشکلات مردم است.

وی در خصوص شهرستان لنگرود گفت: تمام سعی ما بر این است که با توجه به شغل اغلب مردم، در راستای کشاورزی و گردشگری در شهرستان گام برداشته شود.

رنجبر افزود: چاف و چمخاله شهر ساحلی شهرستان لنگرود است که با داشتن سواحل زیبای آن در بخش سرمایه گذاری، گردشگری گام برداشته است.

کلنگ زنی چند منظوره، پارک ساحلی و گردشگری از جمله پروژه های بزرگ این شهر است.

سرپرست فرمانداری لنگرود پروژه بزرگ بیمارستان ۱۲۷ تخته خوابی شهید حسین پور را از جمله پروژه های بزرگ شهر لنگرود برشمرد و گفت: با همکاری بسیار خوبی که بین اعضای شورای شهر و شهردار جوان لنگرود وجود دارد، هدف رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته شهر لنگرود است.

رنجبر در ادامه بیان داشت: کومله شهر زیبا و دیار شهید املاکی است، ساخت بیمارستان تخصصی چشم تامین اجتماعی از جمله پروژه های مهم در این بخش است.

وی مردمان بخش اطاقور را مردمانی دوست داشتنی و پر تلاش نامید و گفت : رسیدگی به مسایل و مشکلات گاز و اب و همچنین اغاز به کار ساخت سد پلاستیکی از برنامه های مهم ما برای این بخش محروم است .

سرپرست فرمانداری لنگرود : از افتتاح کمربندی لنگرود به شلمان جهت کاهش ترافیک قبل از ایام عید اشاره کرد و گفت: با بازگشایی این مسیر شهر شلمان نقطه توجه شهرستان است و با افتتاح زمین چمن مصنوعی در شلمان گام موثری در بخش ورزشی شهرستان برداشته شده است .

رنجبر اظهار داشت : خدمات نظام افتخار مسئولین است خدماتی که باید مردم از آن بهره مند شوند، هرچه برای مردم کار شود، کم است و امیدواریم در راستای خدمات رسانی سربلند بیرون آییم.