هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار خراسان رضوی، شهردار و جمعی از مدیران شهری رسما کار خود را آغاز کرد.هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد با حضور نوبخت افتتاح شد / معاون رئیس جمهور:امیدواریم زائزان و مجاوران  بتوانند در کنار  فضای پر از معنویت مشهد از نشاط معنوی بیشتری هم بهره مند شوند

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، استاندار خراسان رضوی، شهردار و جمعی از مدیران شهری رسما کار خود را آغاز کرد.

در این مراسم معاون رییس جمهور که پیش از این در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان شرکت کرده بود، گفت: تلاش ما در جلسه‌ای که ساعتی قبل از این داشتیم این بود که شاخص‌های استان را ارزیابی کنیم و ماموریت سازمان برنامه را برای استان تشریح کنیم.

محمدباقر نوبخت ضمن بیان اینکه امروز توسعه یک توسعه انسانی است، افزود: امیدواریم زائران و مجاوران  بتوانند در کنار  فضای پر از معنویت مشهد از نشاط معنوی بیشتری هم بهره‌مند شوند.

در این مراسم شهردار مشهد اظهار کرد: زیبایی شهر یکی از مهم‌ترین عناصر عدالت اجتماعی است و این حق شهروندان است که  از زیبایی بصری بیشتری استفاده کنند.

محمدرضا کلایی افزود: زیبایی شهر چون در روحیه شهروندان تاثیرگذار است باعث می‌شود با یکدیگر مهربان‌تر باشند بر همین اساس این نمایشگاه می‌تواند در فرهنگ شهروندی تاثیر مثبت بگذارد