February 23,2020 | ۱۳۹۸/۱۲/۰۴

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی استان گیلان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

سرو قامتان همیشه جاوید، آزادگان سرافراز، اسوه‌های عشق و ایثار و صبر وبردباری

سرو قامتان همیشه جاوید، آزادگان سرافراز، اسوه‌های عشق و ایثار و صبر وبردباری

شناسه خبر : ۱۴۶۲۹ | تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ – ۱۳:۵۰ | ۱۱۶ بازدید | رئیس شورای اسلامی استان گیلان طی پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت. به گزارش گیلان شهر ,متن پیام حامد عبدالهی بدین شرح است: ۲۶ مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز آن اسوه‌های عشق […]

سرو قامتان همیشه جاوید، آزادگان سرافراز، اسوه‌های عشق و ایثار و صبر وبردباری
شناسه خبر : ۱۴۶۲۹ | تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ – ۱۳:۵۰ | ۱۱۶ بازدید |
رئیس شورای اسلامی استان گیلان طی پیامی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش گیلان شهر ,متن پیام حامد عبدالهی بدین شرح است:

۲۶ مردادماه سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان سرافراز آن اسوه‌های عشق و ایثار و صبر وبردباری به ایران است.این روز در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی، روز تجلیل از اسرا و مفقودان در واقع روز پاسداشت عزت، شرف، غیرت، ایستادگی و سرافرازی مردان بزرگی است که سالها در کنج غربت درد و رنج اسارت را با عشق و دلدادگی به آرمانهای بلند انقلاب اسلامی  تحمل کردند.

ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز در طول سال های سخت ومشقت بار اسارت، بیش از پیش ملت ایران را در دنیا سربلند واستوارنمود تا به وجود فرزندان خود افتخار نماید. بر ماست که  از اعماق وجودمان قدردان حماسه این آزادمردان همیشه تاریخ باشیم .

اینجانب سالروز به ‌یادماندنی بازگشت پرافتخار آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را به ملت بزرگ ایران، خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان قهرمان و مردم عزیز گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و از پروردگار مهربان برای این اسوه‌های صبر و مقاومت و خانواده‌های معزز آنان آرزوی سلامتی و موفقیت را دارم.

رئیس شورای اسلامی استان گیلان
حامد عبدالهی