February 23,2020 | ۱۳۹۸/۱۲/۰۴

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

سوتی عجیب نماینده مردم لنگرود در مجلس به مناسبت تجلیل از خبرنگاران+تصویر

سوتی عجیب نماینده مردم لنگرود در مجلس به مناسبت تجلیل از خبرنگاران+تصویر

به گزارش گیلان بهتر نوین و به نقل ازکاشف اسرار-نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی به اتفاق فرماندار جدید لنگرود در عصر روز دوشنبه هفته جاری مراسم تجلیل از خبرنگاران در جزیره ای از شهر چاف و چم خاله برپا کرد. به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مهرداد باوج لاهوتی”در این مراسم به اتفاق”سیروس شفقی”از ۱۲۰ […]

به گزارش گیلان بهتر نوین و به نقل ازکاشف اسرار-نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی به اتفاق فرماندار جدید لنگرود در عصر روز دوشنبه هفته جاری مراسم تجلیل از خبرنگاران در جزیره ای از شهر چاف و چم خاله برپا کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،مهرداد باوج لاهوتی”در این مراسم به اتفاق”سیروس شفقی”از ۱۲۰ نفر خبرنگاران فعال در استان گیلان تجلیل کردند.

این مسئولان علاوه بر اهدای کارت هدیه ای،لوح تقدیری هم به خبرنگاران تقدیم کردند ،لکن بر اثر بی توجهی”بائوج لاهوتی”در قسمت امضاء به جای این که خودش را نماینده مردم فهیم لنگرود در مجلس شورای اسلامی معرفی کند،نماینده فهیم دانسته و این سوتی به شمار می آید.

به این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،متذکر می شویم شما خودتان نماینده مردم فهیم به معنی:”نیک دریا بنده . دراک . تیزفهم . زود فهم می دانید؟”شما اگر هم دارای چنین صفاتی هستید ولی نباید در لوح تقدیر خودتان را این گونه معرفی کنید

انتظار می رود این مقام سیاسی که طبق ماده ۷۱ قانون خدمات مدیریت کشوری هم تراز وزیران محسوب می شود در زمان امضاء هر موضوعی دقت کافی داشته باشند چون نماینده تمام آحاد ملت محسوب می شود و سرنوشت مردم هم به بستگی نظر وی هم دارد .

پایان پیام