گیلان بهتر نوین/ذاکری خطاب به حاج محمدی گفت: این همه هزینه برای اسکان و خدمات رفاهی شما صورت گرفته است، بابت هر ساعت حضور شما در رشت هزاران تومان از جیب بیت المال و سهم و حق قانونی رشتی ها هزینه می شود و این حق مردم است که حضور شهردارشان را در ساعات بحران در شهر ببینند.

به گزارش گیل نامه/بهراد ذاکری، رییس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت در مصاحبه ای به نبود شهردار در ایام بحرانی معترض شد و با اعلام اینکه قطعا مشکلات آبگرفتگی شهر رشت در کوتاه مدت حل نمی شود و بود و نبود مسوولین در حوادث غیر مترقبه نقش چندانی در حل مشکلات ندارد، تاکید کرد: اما قطعا حضور شهردار و مسوولین عالیرتبه خدمات شهری در ساعات بحرانی در سطح شهر و پست مدیریتی از نظر قانونی و اخلاقی الزامی است.
ذاکری خطاب به حاج محمدی گفت: این همه هزینه برای اسکان و خدمات رفاهی شما صورت گرفته است، بابت هر ساعت حضور شما در رشت هزاران تومان از جیب بیت المال و سهم و حق قانونی رشتی ها هزینه می شود و این حق مردم است که حضور شهردارشان را در ساعات بحران در شهر ببینند.
این عضو شورای شهر رشت با اشاره به رفتارها و عملکرد حاج محمدی در روزهای نخست آغاز به کار او در شهرداری رشت گفت: ایشان با شواف و حرکتهای عجیب و غریب نیمه شب به مدیران مناطق و روسای سازمانها زنگ می زدند و سرزده به ادارات تابعه شهرداری سر می زدند که وانمود کنند مدیر پیگیری هستند و امروز که باید خودشان ایفای مسوولیت کنند، شانه خالی نموده و مشخص نیست کجا هستند؟
این عضو شورا با اشاره به ضعفها و مشکلات طرح جمع اوری آبهای سطحی رشت گفت: متاسفانه تاوان ندانم کاری برخی مسوولین و پیمانکاران، به دوش مردم نجیب و شریف رشت میفتد و اندک بارندگی ای این شهر را دچار مشکلات و معضلات فراوانی می کند.
ذاکری در پایان تاکید کرد: آقای شهردار بداند که رشت را فقط در لحظات خوش و خوش پوشی و خوش گردی میزبان خود نداند، بد نیست چکمه بپوشد و بی ترس از پریشان شدن زلف خود زیر باران کنار مردم رشت باشد.