با مساعدت و حمایت های ویژه دکتر نوبخت،معاون رئیس جمهوری و رئیس موفق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بیش از سیصد فعالین رسانه‌های گروهی مکتوب و پایگاه های خبری و تحلیلی و الکترونیکی برای زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم ع عازم مشهد مقدس شدند.
به گزارش خبرنگار ما،بیش از سیصد نفر از دست اندرکاران رسانه‌های گروهی استان گیلان به همراه خانواده هایشان با یک دستگاه قطار اختصاصی با حمایت های ویژه دکتر نوبخت و همراهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان و اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و موسسه ی خانه مطبوعات گیلان به مدت سه روز عازم مشهد مقدس شدند.
این گزارش می‌افزاید،فعالین رسانه‌ای اعزام شده به این سفر زیارتی و سیاحتی در مدت اقامت شان در مشهد در هتل های درجه یک با تمام امکانات پذیرایی شدند.
شایان گفتن است،فعالین رسانه ای که به همراه خانواده هایشان در این سفر بودند از نحوه ی پذیرایی و اقامت شان در مشهد رضایت داشتند، ولی در بحث مدیریت و برنامه‌ریزی برای تهیه بلیط خبرنگاران در موقع برگشت و ساماندهی خانواده های برخی خبرنگاران، نقصان های جدی وجود داشت که باعث در بازگشت جمعی از خبرنگاران و خانواده هایشان دچار مشکل و زحمت شوند.