به گزارش گیلان بهتر نوین  / به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، تیم هندبال ساحلی قوی سپید انزلی با غلبه بر رقیبان خود توانست مقام نخست دومین دوره رقابت های هندبال ساحلی گیلان را از آن خود کند.
بنابر این گزارش دومین دوره از رقابت های هندبال ساحلی جام رمضان و گرامیداشت روز قدس به میزبانی منطقه آزاد انزلی و هیئت هندبال بندرانزلی و با هدف انتخاب تیم منتخب استان جهت اعزام به مسابقات منطقه ای شمال کشور در مجموعه ورزش های ساحلی مرحوم سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی با حضور پنج تیم قوی سپید انزلی، هیئت هندبال رشت، هیئت هندبال تولم شهر، شهدای شیخ محله و کانون هندبال بندرانزلی به مدت دو روز برگزار شد.
گفتنی است در روز نخست این مسابقات تیم کانون هندبال انزلی مغلوب تیم هیئت هندبال تولم شهر شد و تیم هیات هندبال رشت توانست تیم قوی سپید انزلی را از پیش رو بردارد و تیم شهدای شیخ محله نیز تیم کانون هندبال انزلی را مغلوب کرد.
دردومین روز از این رقابتها تیم شهدای شیخ محله توانست بر تیم هیان هندبال رشت پیروز شود و قوی سپید انزلی تیم کانون هندبال انزلی را از پیش رو برداشت و دو تیم هیات هندبال رشت و کانون هندبال انزلی به دیدار رده بندی و تیم های قوی سپید انزلی و شهدای شیخ محله به دیدار پایانی راه یافتند.
لازم بذکر است در پایان این دوره از رقابتها تیم هندبال ساحلی قوی سپید انزلی با شکست دو بر یک تیم شهدای شیخ محله، برای دومین بار پیاپی موفق شد مقام نخست و لوح قهرمانی این دوره از رقابتها را از آن خودکند و تیم شهدای شیخ محله مقام دوم را بدست آورد تیم هیئت هندبال رشت با نتیجه ۲ بر ۱ تیم کانون هندبال بندر انزلی را شکست داد به ترتیب رتبه های سوم و چهارم را کسب کردند.

در حال نمایش Handbal-1-1396.04.01.jpg

در حال نمایش Handbal.jpg