July 04,2020 | ۱۳۹۹/۰۴/۱۴

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

طی حکمی از سوی نادر جهان‌آرای؛ پریسا فاطمی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گیلان شد

طی حکمی از سوی نادر جهان‌آرای؛ پریسا فاطمی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گیلان شد

طی حکمی از سوی «نادر جهان‌آرای» مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، «پریسا فاطمی» به سمت معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان منصوب شد.

متن حکم مدیرکل آموزش و پرورش استان بدین شرح است:

«سرکار خانم پریسا فاطمی

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزنده سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به سمت «معاونت آموزش ابتدایی  اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری  و  سیاست های رئیس جمهور محترم، نهایت سعی و تلاش خویش را در جهت تحقق اهداف مورد نظر فراهم سازید.

توفیق شما را در انجام این مسئولیت به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای  سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.»

«پریسا فاطمی» لیسانس زبان انگلیسی و کارشناس ارشد مدیریت دولتی با ۲۵ سال سابقه خدمت، در ابتدا به عنوان دبیر زبان انگلیسی در مدارس استان و سپس در سمت‌های مختلفی از مدیریت مدارس متوسطه دوم و پیش دانشگاهی، «کارشناس آموزش نیروی انسانی» و «کارشناس مسوول ارتقا علمی و مهارت های حرفه ای کارکنان» قبول مسئولیت کرده و پیش از این به مدت ۶ سال ریاست اداره «برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان» را در کارنامه دارد.

گفتنی است، پیش از این نرگس دستیار معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان بود.