July 05,2020 | ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

طرح ضربتی نظافت عمومی محلات با مشارکت شهروندان رشت انجام می شود

طرح ضربتی نظافت عمومی محلات با مشارکت شهروندان رشت انجام می شود

محمدباقر بشردانش مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از انجام طرح ضربتی نظافت عمومی محلات با مشارکت مؤثر شهروندان خبر داد. مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از شهروندان شهر رشت خواست با مشارکت در طرح پاکسازی محلات هرگونه نقص و کوتاهی در خدمت‌رسانی مرتبط با این سازمان را اطلاع دهند. محمد باقر بشردانش با […]

محمدباقر بشردانش مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از انجام طرح ضربتی نظافت عمومی محلات با مشارکت مؤثر شهروندان خبر داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت از شهروندان شهر رشت خواست با مشارکت در طرح پاکسازی محلات هرگونه نقص و کوتاهی در خدمت‌رسانی مرتبط با این سازمان را اطلاع دهند.

محمد باقر بشردانش با اشاره به برنامه های اجرایی تدوین شده توسط شهرداری رشت جهت پاکسازی و نظافت در سطح محلات شهر رشت اعلام کرد : این طرح به منظورپاکیزه سازی معابر و رفاه حال شهروندان درراستای حفظ محیط زیست درحاشیه بلوارها، معابراصلی وفرعی ، محلات ، پاکسازی حاشیه رودخانه ها و لایروبی جوب ها و انهار و همچنین جمع آوری نخاله های ساختمانی در محلات ۵۵ گانه سطح شهر آغاز شده است .

وی ادامه داد: بر این اساس از شهروندان فهیم و بافرهنگ شهر رشت می‌خواهیم به منظور درخواست پاکسازی و نظافت در محدوده محله خود و همچنین با یاری‌رساندن در راستای ارتقا سطح و کیفیت خدمات و نظارت بهتر بر عملکرد پیمانکاران مرتبط با سازمان، هرگونه مشکل و نقص در حوزه‌های مرتبط با خدمات محوله این سازمان نظیر تاخیر و یا عدم جمع‌آوری زباله، انباشت نادرست زباله، عدم نظافت مناسب و کافی معابر، فقدان اطلاع‌رسانی و یا عدم رعایت برنامه زمان‌بندی شده جمع‌آوری پسماند خشک و تر، وضعیت نامناسب سطل‌های جمع‌آوری زباله، هرگونه برخورد و رفتار نادرست یا تخلف کارکنان و پاکبانان را صرفا از طریق درگاه‌های ارتباطی سازمان و با ذکر دقیق موضوع و زمان و مکان آن گزارش دهند تا پرسنل سازمان فورا نسبت به پیگیری و رفع مشکل اقدام کنند.

بشردانش اضافه کرد:شهروندان می توانند در صورت درخواست بابت پاکسازی محلات و بروز هرگونه نقص و کوتاهی در خدمت‌رسانی مرتبط با این سازمان از راه های ارتباطی ذیل تماس حاصل نمایند . شماره تلفن: ۳۳۲۴۲۱۲۱ – ۳۳۲۴۱۷۷۰

شماره پیامک: ۳۰۰۰۷۰۹۸

صفحه اینستاگرام: instagram.com/pasmandrasht

کانال اطلاع رسانی تلگرام: telegram.me/pasmandrasht

پرتال اطلاع رسانی سازمان: www.rasht-bazyaft.ir