ناصر حاج محمدی شهردار رشت و سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان بر ضرورت استفاده مناسب از فرصت حضور قرارگاه خاتم در پروژه های عمرانی رشت تاکید کردند.

نشست هم اندیشی در خصوص اجرایی نمودن طرح های عمرانی با محوریت قرارگاه سازندگی خاتم با حضور ناصر حاج محمدی شهردار رشت، سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان و نماینده قرارگاه خاتم در گیلان برگزار شد.

در این نشست ناصر حاج محمدی با اشاره به ظرفیت های قرارگاه خاتم اظهار داشت: این قرارگاه می تواند بستر سازندگی و فعالیت های عمرانی ماندگار را در شهر رشت فراهم نماید.

شهردار رشت با بیان اینکه پروژه های قرارگاه خاتم پس از اجرا سطح رفاه مردم رشت را ارتقا خواهند داد افزود: از آنجا که این قرارگاه سوابق درخشانی در زمینه فعالیت های عمرانی به ویژه در تهران داشته است ضروری است با برنامه ریزی مناسب و تلاش دوچندان زمینه تسریع سازندگی در خور شان مردم رشت در این شهر فراهم شود.

وی همراهی نماینده ولی فقیه در استان، مدیران استانی و اعضای شورا را لازمه موفقیت و بهبود سطح فعالیت های عمرانی رشت دانست و با توجه به همراهی مسئولان نسبت به تسریع و تکمیل پروژه ها و بهبود وضعیت شهر رشت ابراز امیدواری کرد.

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این دیدار ضمن تاکید بر ضرورت اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر رشت، اظهار داشت: با توجه به اینکه قرارگاه خاتم پیش از این به خوبی در زمینه های مختلف ایفای نقش نموده است، باید از فرصت حضور این قرارگاه در رشت به نحو مطلوب استفاده کرد.

نماینده قرارگاه سازندگی خاتم در گیلان با اشاره به اینکه برای قراردادهای عمرانی اخیر آبرو گذاشته ایم تصریح کرد: با توجه به رسالت خطیری که در این خصوص بر دوش دارم به صورت هفتگی اجرای پروژه ها پنجگانه شهری که قرار است توسط قرارگاه خاتم اجرایی شود را پیگیری خواهم کرد و انتظار داریم گزارشها به صورت هفتگی ارائه شود.

سردار عبدالله پور همچنین به منظور تسریع در اجرایی شدن پروژه ها بر ضرورت برگزاری ماهانه جلساتی به حضور رئیس شورا، شهردار رشت و سایر دست اندرکاران و مدیران مرتبط شد.

وی همچنین در پایان اعلام کرد: از طریق بسیج سازندگی امکان اجرایی نمودن عملیات همسطح سازی قبور شهدای انقلاب اسلامی طبق نقشه های تایید شده بنیاد شهید و با همکاری شهرداری وجود دارد.