August 15,2020 | ۱۳۹۹/۰۵/۲۵

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

همه نهادها از اجرای پروژه‎های راهبردی قرارگاه خاتم الانبیاء در رشت حمایت کنند

همه نهادها از اجرای پروژه‎های راهبردی قرارگاه خاتم الانبیاء در رشت حمایت کنند

علی فتح اللهی در نشست با اعضای شورای شهر رشت، با بیان این که شورای شهر رشت در طول روز به بیش از یک میلیون نفر خدمات ارائه می دهد و این امر نشانگر اهمیت و میزان تاثیرگذاری تصمیمات این نهاد است، افزود: این مهم نشان می دهد که جامعه هدف این شورا، نه تنها […]

مقام عالی دولت در مرکز استان با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر، خود به مانند سرمایه ای برای این شهر محسوب می شوند، افزود: نخستین وظیفه ما حفظ این سرمایه است؛ زیرا همواره سرمایه های انسانی  و اجتماعی گرانبها تر از سرمایه های مادی هستند.

فرماندار شهرستان رشت تمامی اعضای شورای شهر را موکدا عضو یک نهاد واحد خواند و افزود: برآیند تفکرات و آرایی که از بطن این شورا به خارج راه می یابد باید همواره مصوباتی واحد بوده و همه اعضا باید به عنوان یک هدف یکسان آن را پیگیری نمایند.

وی با پرهیز از انتقال نگرانی و دغدغه ها به مردم، خاطرنشان کرد: با درایت می توان تمامی مشکلات و معضل های موجود را به گونه ای شایسته مدیریت کرد.

فتح اللهی با اشاره به اجرای چندین پروژه راهبردی شهر رشت از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، تصریح کرد: اجرای این پروژه ها باید با جدیت و شتاب مناسب ادامه یابد و همه باید با تمام توان از اجرای این پروژه ها حمایت کنیم.