به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، وی در پیام خود نوشته است که غدیر حادثه بزرگ تاریخی است که مسیر ولایت و امامت را برای همگان در طول تاریخ مشخص کرد.

شهردار رشت سپس در پیام‌ خود تاکید نمود: این عید سعید، بهانه ای است برای تجدید میثاق با ولایت و برای همه ولایتمداران بسیار جای خوشوقتی است که انس و الفتی جدایی ناپذیر با غدیر داشته و دارند.

وی سپس تاکید کرد: واقعه غدیر همچون درختی تنومند در مسیر حرکت کاروان زندگی است که انسان ها در سایه سار آن دمی می آرامند و به زندگی و حیات پاک و مطهر خویش ادامه می دهد.

اگر غدیر نبود جدا کردن حق از باطل و درست از نادرست مشکل می شد و از این رو واقعه غدیر جداکننده صف ظاهرسازان بوده و هست.

دکتر حاج محمدی در ادامه پیام خود همچنین نوشت: حال بر ما فرض و لازم است که با گرامیداشت عید سعید غدیر با جریان ولایت تجدید پیمان نموده و پرچم ولایت فقیه را به عنوان استمرار این حرکت الهی که با دستان مرجع عالیقدر جهان شیعه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی برافراشته شده، پشتیبانی کنیم و با تجدید بیعت با ایشان، فرمایشات معظم له را نصب العین قرارداده و پیمان ببندیم که با عزمی راسخ آرمان های والای انقلاب اسلامی را تا پای جان ارج می نهیم.

شهردار رشت در پایان همچنین تأکید کرد: فرا رسیدن عید بزرگ ولایت، عید سعید غدیر خم را به ملت مسلمان ایران و شهروندان شریف و ولایتمدار رشت تبریک گفته و از خداوند منان مسئلت دارم ما را پیرو واقعی راه انبیا، اولیا و ولایت قرار دهد.