September 19,2020 | ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

"دانستن حق مردم است"

اخبار ویژه
تبلیغات

نباید محیط زیست را فدای تولید کنیم | لزوم تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سپیدرود

نباید محیط زیست را فدای تولید کنیم | لزوم تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سپیدرود

علی فتح اللهی صبح امروز از ۳ واحد تولیدی مارلیک کاسپین، شرکت آوا توسعه آریا، تولیدی بزرگ پوشاک قربانی در شهرک صنعتی سپیدرود، بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات پیش روی این واحدهای تولیدی را بررسی کرد. فرماندار رشت در حاشیه این بازدید با تاکید بر رفع موانع تولید و تحقق شعار جهش تولید، […]

فرماندار رشت در حاشیه این بازدید با تاکید بر رفع موانع تولید و تحقق شعار جهش تولید، گفت: مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی در قالب کارگروهای اختصاصی و متناسب با هر واحد تخصصی بررسی می شود.

وی ادامه داد: در این نشست های تخصصی متناسب با مسائل و مشکلات هر واحد تولیدی، از مسئولان استانی دعوت به عمل می آید و مشکلات آنان با حضور خود سرمایه گذار به صورت ویژه پیگیری می شود.

لزوم تسریع در روند اجرایی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سپیدرود

علی فتح اللهی فرماندار رشت به اتفاق مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان از روند اجرای پروژه های زیرساختی شهرک صنعتی سپیدرود رشت بازدید کرد.

بازدید از پروژه های تصفیه خانه مرکزی شهرک، جمع آوری آبهای سطحی شهرک، زیرسازی و آسفالت خیابان های شهرک و احداث مسیر بتنی راه دسترسی واحدهای کانی غیر فلزی از جمله برنامه های بازدید فرماندار رشت از شهرک صنعتی سپیدرود بود.

فتح اللهی در حاشیه این بازدید با تاکید بر فراهم آوردن زیرساخت های شهرک صنعتی سپیدرود برای فعالیت بدون دغدغه واحدهای تولیدی، افزود: تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سپیدرود از جمله پروژه های بسیار مهم زیرساختی این شهرک است که باید در اسرع وقت تکمیل و به مرحله بهره برداری برسد.

وی با اشاره به اهمیت حفظ محیط زیست و توسعه پایدار، خاطر نشان کرد: علی رغم اهمیت بسیار بالایی که مقوله تولید برای شهرستان دارد، نباید محیط زیست را فدای تولید کنیم.

فرماندار رشت با اشاره به بررسی مشکلات این پروژه در نشست با نمایندگان، گفت: انتظار داریم با پیگیری ویژه مسئولان ذیربط، هر چه زودتر شاهد تکمیل این پروژه و بهره برداری از آن باشیم.

گفتنی است در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان رشت، بازدیدهای دوره ای فرماندار رشت از واحدهای تولیدی به صورت مستمر انجام می شود.