معاون خدمات شهری شهرداری لاهیجان گفت: شهروندان لاهیجی در زمان بارش برف از پارک کردن خودروها در زیر درختان و معابر خودداری نمایند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان،امین رشیدی نژاد در گفت و گویی افزود: شهروندان محترم به جهت پیشگیری از آسیب های احتمالی به توصیه های ستاد مدیریت عملیات زمستانی توجه کنند .

وی اضافه کرد: از شهروندان محترم انتظار داریم با توجه به در پیش بودن بارش برف و احتمال شکستن شاخه و سقوط درختان از پارک خودروهای خود در کنار خیابان، زیر درختان و تیرهای برق جدا خودداری نمایند.

جانشین ستاد مدیریت بحران شهرداری لاهیجان گفت: شهروندان به جهت کمک به کارکنان خدوم شهرداری در امر خدمت رسانی در بازگشایی معابر اصلی و فرعی، خودروهای خود را حتی المقدور در پارکینگ منازل پارک نموده و از پارک خودرو ها در کوچه خودداری نمایند، زیرا این کار علاوه بر آسیب احتمالی به خودروها، منجر به بسته شدن مسیر و کندشدن عملیات برف روبی و امداد می شود.

وی با بیان اینکه ستاد عملیات زمستانی شهرداری لاهیجان با آمادگی لازم در خدمت شهروندان خواهد بود، اضافه کرد: شهروندان لاهیجان می توانند در صورت مواجهه با مشکلات مربوط به بارش برف که مربوط به حوزه فعالیت شهرداری باشد،با شماره ۴۲۳۴۸۸۳۹ دفتر معاونت خدمات شهری تماس بگیرند.