استاندار گیلان در جلسه جمع‌بندی سفر به شهرستان رودبار؛

ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به مردم، وظیفه اصلی مسئولان است / هیچ تأخیری در تکمیل به‌موقع پروژه آزادراه رشت قزوین پذیرفتنی نیست

استاندار گیلان ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به مردم را وظیفه اصلی مسئولان دانست و گفت: هیچ تأخیری در تکمیل به‌موقع پروژه آزادراه رشت قزوین پذیرفتنی نیست.

دکتر اسدالله عباسی  در جلسه جمع‌بندی سفر به مناطق مختلف روستایی رودبار که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ بازدید خود از بخش عمارلو را مورد اشاره قرار داد و گفت که از سایر بخش‌های رودبار نیز بازدید خواهد کرد.

وی با تاکید بر تکمیل آزادراه رشت قزوین و لزوم پیگیری مجدانه از مسئولان ملی افزود: هیچ عذری مبنی بر تاخیر در تحویل این پروژه پذیرفتنی نیست و در صورت تعلل پیمانکاران، مسئله از راه‌های قانونی دنبال می شود.
استاندار گیلان مدیریت جهادی را اصلی‌ترین راه برای پیشرفت امور دانست و با اشاره به روکش نامناسب آسفالت مسیر و رانش زمین در مناطقی که مورد بازدید قرار گرفت، دستگاه‌های متولی را مکلف کرد به سرعت نسبت به رفع مشکل، اقدامات لازم را به عمل آورند.
وی پشتیبانی امامان جمعه از مسئولان را موجب دلگرمی و تقویت همراهی‌ها را منجر به پیشبرد سریع‌تر امور عنوان کرد.
لزوم سکونت مدیران در محل خدمت، ارتقاء وضعیت آب‌رسانی، برق‌رسانی، گازرسانی و دیگر خدمات رفاهی به شهرستان رودبار از دیگر مواردی بود که استاندار گیلان بر آنها تأکید کرد.
مهرداد گودرزوند چگینی نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز با قدردانی از حضور استاندار گیلان و بازدید او از مناطق روستایی شهرستان بیان داشت: این بازدیدها، موجب می‌شود که مردم پای‌کار بودن دولت مردمی را حس کنند.
وی حل مشکل آب را یکی از اساسی‌ترین درخواست‌ها ذکر کرد و احیاء ظرفیت‌های اشتغالزا به‌ویژه در بخش معدن را مورد تأکید قرار داد.
مدیران کل دستگاه‌های اجرایی حاضر در این جلسه نیز در خصوص اجرای مصوبات سفر شهرستانی استاندار گیلان به رودبار و رفع مشکلات شهرستان، اعلام آمادگی کردند.
استاندار گیلان عصر امروز (دوشنبه) نیز در جمع مردم جیرنده عمارلو شهرستان رودبار حضور یافت.
وی همچنین از روند تکمیل پروژه آزادراه رشت – قزوین محدوده رودبار و منجیل بازدید کرد.
دکتر عباسی با حضور در روستای بیورزین از توابع بخش عمارلو، ضمن زیارت امامزاده حنیفه، با حضور بر مزار شهدای آرمیده در این روستا و قرائت فاتحه، به آنان ادای احترام کرد.