اخبار » اخبار استانی » اخبار شاخص » اخبار شهرستانها » اخبار مهم » پیشخوان » سیاست » ویژه
کد خبر : 1665
جمعه - ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
با برگزاری انتخابات؛

انتخاب اعضای شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان های گیلان در صومعه سرا

انتخاب اعضای شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان های گیلان در صومعه سرا

با برگزاری انتخابات؛

انتخاب اعضای شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان های گیلان در صومعه سرا

پایگاه خبری ،تحلیلی گیلان بهتر نوین/ نخستین انتخابات شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان های گیلان در صومعه سرا برگزار شد.

نخستین نشست شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان صومعه سرا در این شهرستان برگزار شد و پس از قرائت بیانیه اعلام موجودیت و سخنرانی آقای سارنگ حسن پور، رئیس ستاد جوانان دکتر روحانی در استان گیلان، انتخابات هیات اجرایی شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان صومعه سرا انجام گرفت و افراد ذیل به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند:
۱- محمد مساعد
۲- کنعان ریحانی
۳- سید محسن همتی
۴- محمد جوانمرد
۵- سجاد خوشرو
۶- اسماعیل بابایی
۷- کسری یوسفی
گفتنی ست شورای جوانان اصلاح طلب در سطح کشور جهت انسجام نیروهای جوان اصلاح طلب برای حمایت از دستاوردهای دولت تدبیر و امید تشکیل شده است.
شورای جوانان اصلاح طلب با تاکید بر حضور حداکثری تمامی نیروهای حامی دولت در انتخابات پیش رو تشکیل شده است و انتخابات هیات های اجرایی شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان های دیگر استان نیز در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

در بیانیه اعلام موجودیت شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان صومعه سرا آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم” (رعد-۱۱)
خداوند برای قومی تغییر ایجاد نمی‌کند تا اینکه خودشان باعث تغییر شوند

به یاری پروردگار متعال و استعانت از ائمه اطهار علیهم السلام، بدین وسیله شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان صومعه سرا به عنوان نهادی متشکل از جوانان اصلاح طلب و حامی دولت، با پایبندی و اعتقاد راسخ به قانون اساسی جمهوری اسلام ایران که حاصل خون هزاران جوان ایران اسلامی است و با پافشاری بر آرمان‌های اصلاح طلبانه مردم این سرزمین از مشروطه تا امروز، جهت انجام وظیفه خود در عرصه سیاسی اجتماعی شهرستان اعلام حضور می‌نماید.
ما جوانان اصلاح طلب حاضر در شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان صومعه سرا ایمان داریم که جز با وحدت، همدلی و عزم راسخ همه آنانی که دل در گرو این خاک دارند امکان پیشرفت، آزادی و آبادانی ایران زمین وجود نخواهد داشت. ما معتقدیم جوان ایرانی هم می تواند و هم باید نیروی محرکه اصلی تغییرات مثبت در کشور باشد. ما ایمان داریم راهی که مردم ایران در انتخابات سال ۹۲ برای بازگشت به مسیر پیشرفت و توسعه پایدار، قانونگرایی و عقلانیت برگزیدند ابتر نخواهد ماند و تغییرات ملموس به وجود آمده در سالهای گذشته به یاری خداوند متعال بیش از گذشته ادامه خواهد داشت. ما معتقدیم حقوق شهروندی، عدالت اجتماعی، مبارزه با رانت و نابرابری های اجتماعی، حقوق زنان، آزادی بیان، قانونگرایی بدون هیچ استثنا و حق زندگی آبرومندانه، با عزت، شاد و سربلندانه برای تک تک ایرانیان، نه تنها آرمان ما، بلکه آرزوی قلبی یکایک مردمان ایران زمین است.
شهرستان صومعه سرا به عنوان شهرستانی پیشرو در استان گیلان، با سابقه کوشش های اصلاح طلبانه صد ساله از دوران نهضت جنگل تا امروز همواره مهد رشد جوانانی بوده است که هرآنچه داشته اند در طبق اخلاص نهاده و با تک تک ذرات وجودشان به کشور عزیزمان خدمت کرده اند. تقدیم بیش از پانصد شهید گرانقدر صومعه سرایی به ایران اسلامی، خود گواهی بر این مدعاست.
بدینوسیله شورای جوانان اصلاح طلب شهرستان صومعه سرا ضمن آرزوی بهترین ها برای ایرانیان از تمامی جوانان همفکر و همدل شهرستان صومعه سرا برای همراهی در مسیر تدبیر و امید دعوت به عمل می آورد.