اخبار » اخبار شاخص » اخبار مهم » پیشخوان » سیاست
کد خبر : 53436
شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴

ولی الله عظمتی بعد ثبت نام در انتخابات مجلس: بعضی از نمایندگان ما خواب بودند/ به نفع لیست اصولگریان کنار نمی روم

ولی الله عظمتی بعد ثبت نام در انتخابات مجلس: بعضی از نمایندگان ما خواب بودند/ به نفع لیست اصولگریان کنار نمی روم
سید ولی الله عظمتی فرماندار سابق رشت که برای ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری رشت حاضر شده بود در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  مشکلات معیشتی به خصوص در چند ماهه اخیر بسیار زیاد است و این حق مردم نیست و نباید این وضعیت ادامه پیدا کند.مسئولین باید به فکر معیشت مردم باشند و این وظیفه ذاتی و خدمتی همه مسئولین است و  امیدواریم شرایط تغییر پیدا کند.

وی در ادامه با اشاره به بحث حضور در انتخابات نیز گفت: مطمئنا مردم ما انقلابی و ولایی هستند و ثابت کردند تحت هر شرایطی پای عرصه های انقلاب حضور پیدا می کنند.

عظمتی در ادامه با انتقاد از رویه مجلس دهم بیان داشت: امیدواریم که مجلس همیشه در راس امور باشد. مردم اگاه ما با مجموعه شناختی که دارند باید با بررسی و دقت بیشتری رای خودشان را به صندوق رای بریزند تا افراد خوشنام و باتجربه معرفی شوند. من فکر می کنم بعضی از نمایندگان ما خواب بودند، نمایندگان باید از خواب بیدار شوند و جواب محبت مردم را بدهند و نوکری مردم را کنند. وی افزود: امیدواریم ما وکیل المله باشیم نه وکیل الدوله و فقط به مسئولین نچسپیم که شاهد باشیم بعضی نامه های استیضاح یک وزیر را امضا می کنند و بعد دو روز امضای خود را پس می گیرند.

وی با اشاره به تاثیرگذاری لیست ها در انتخابات و احتمال حضورش در لیست اصولگرایان نیز گفت: مطمئنا لیست ها تاثیرگذار هستند که با سازو کارها و شاخص هایی که دارند افراد را انتخاب می کنند و مسئولیت این کار هم بر عهده همان متولیان است و هر تصمیمی بگیرند برای ما قابل احترام است.

عظمتی در پاسخ به سوال خبرنگار گیل خبر مبنی بر احتمال انصراف به نفع لیست اصولگریان نیز گفت: من با پشتییانی مردم آمده ام که راه را ادامه دهیم و در این مسیر امیدوارم  مردم شریف شهرستان رشت از خادم خودشان حمایت کنند و از حمایت همه جانبه آن ها بهره مند باشیم.