آتش سوزی مرگبار در کمپ اعتیاد لنگرود | تعداد فوتی ها بالا است!

آتش‌سوزی مرگبار در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد واقع در کلیدبر لنگرود که صبح روز جمعه ۱۲ آبان ماه رخ داد، ‌چندین کشته و زخمی به‌جای گذاشت. فرماندار شهرستان تعداد فوتیها را اعلام نکرده است، اما برخی منابع غیررسمی تا ۲۶ فوتی و ۱۷ مصدوم را گزارش داده‌اند. تسنیم نوشته است:  در ساعت ۵:۵۵ صبح امروز […]

آتش‌سوزی مرگبار در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد واقع در کلیدبر لنگرود که صبح روز جمعه ۱۲ آبان ماه رخ داد، ‌چندین کشته و زخمی به‌جای گذاشت. فرماندار شهرستان تعداد فوتیها را اعلام نکرده است، اما برخی منابع غیررسمی تا ۲۶ فوتی و ۱۷ مصدوم را گزارش داده‌اند.

تسنیم نوشته است:  در ساعت ۵:۵۵ صبح امروز وقوع یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد واقع در شهرستان لنگرود استان گیلان به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند که بر اساس گزارش‌های اولیه این حادثه چندین مورد فوتی و مصدوم داشته است.

فرماندار لنگرود در این ارتباط اظهار کرد: در ابتدایی‌ترین ساعت صبح روز جمعه کمپ ترک اعتیاد که تعدادی از بیماران در اینجا جهت درمان حضور داشتند دچار حریق شد و متأسفانه تعدادی از افراد حاضر در کمپ فوت می‌کنند و تعدادی نیز مصدوم می‌شوند.

محمدرضا جلالی با تسلیت درگذشت افراد حاضر در این کمپ به مردم لنگرود بیان کرد: مصدومین نیز جهت مداوا به بیمارستان منتقل شده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه هنوز علت وقوع آتش‌سوزی مشخص نیست، یادآور شد: به‌محض بررسی تکمیلی اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه صورت می‌گیرد.