اگر بلد نیستید یا اجازه ندارید ، چمدانهای‌تان را ببندید و بروید

آقای وزیر، خداوکیلی مجسمه تدبیر هستید!

محمد مهاجری فعال سیاسی در کنایه ای به وزیر آموزش و پرورش در کانال تلگرامی اش نوشت: مردمی که هنوز یادشان نرفته فرزندانشان را دست وزیری داده اند که معنی دربی را نمی داند و در عین حال ادعا کرده در دانشگاهها و مدارس دهها کشور خارجی تدریس داشته و حالا در آستانه اول مهر […]

محمد مهاجری فعال سیاسی در کنایه ای به وزیر آموزش و پرورش در کانال تلگرامی اش نوشت: مردمی که هنوز یادشان نرفته فرزندانشان را دست وزیری داده اند که معنی دربی را نمی داند و در عین حال ادعا کرده در دانشگاهها و مدارس دهها کشور خارجی تدریس داشته و حالا در آستانه اول مهر خبرندارد چه بر سر وزارتخانه اش آمده، چه اعصابی برایشان می‌ماند؟

وی در ادامه نوشت:

جناب آقای مرادصحرایی وزیر محترم آموزش و پرورش!

با سلام

جدا خسته نباشید این روزها بیش از ۲۳هزار کلاس معلم ندارد و شما در این وانفسا برای اینکه مشکل کمبود معلم را حل کنید، ۲۰هزار مدیر مدرسه را عوض کردید. خداوکیلی مجسمه تدبیر هستید.

حرفتان خنده‌دار است ولی جا دارد بر آن گریه کنیم

خنده دارتر از این کارتان اینکه وقتی خورشید وسط آسمان است می‌گویید شب است. یعنی گفته‌اید هیچ کلاسی بی معلم نیست و بعدش بلافاصله بیان داشته آید بر فرض هم که بی معلم باشد معلم‌های کلاسهای دیگر می روند سر کلاسهای بی معلم! حرفتان خنده‌دار است ولی جا دارد ما مردم بر آن گریه کنیم.

 وزیری که در آستانه اول مهر خبرندارد چه بر سر وزارتخانه اش آمده است!

مردمی که هنوز یادشان نرفته فرزندانشان را دست وزیری داده اند که معنی دربی را نمی داند و در عین حال ادعا کرده در دانشگاهها و مدارس دهها کشور خارجی تدریس داشته و حالا در آستانه اول مهر خبرندارد چه بر سر وزارتخانه اش امده، چه اعصابی برایشان می‌ماند؟

جلوی محمد علی نجفی زانو بزنید

بعید و بلکه محال می‌دانم از دست شما کاری بربیاید.نه توان علمی‌اش را دارید نه تجربه‌اش را و نه بین فرهنگیان محبوبیتی دارید و نه افکار عمومی شما را دوست دارد. لااقل بروید سراغ وزیران پیشین و از آنها بپرسید چه می‌کردند که روز اول مهر ، مجبور نشوید «کاسه‌چه‌کنم» دست بگیرید. لااقل بروید سراغ محمدعلی نجفی که موفقترین وزیر آموزش و پرورش بعد از انقلاب است، جلویش زانو بزنید و اولیه ترین فوت‌وفن‌های وزارت را یاد بگیرید.

اگر این کارها را بلد نیستید یا اجازه ندارید اجرایش کنید چمدانهای‌تان را ببندید و بروید

اگر این کارها را بلد نیستید یا اجازه ندارید اجرایش کنید چمدانهای‌تان را ببندید و بروید به یکی از همان دهها کشوری که به کار کردن در آنها افتخار می کنید . ببینید چندتا کلاس شان معلم ندارد! با این کار این فرصت را به رئیس جمهور بدهید که شاید سومین وزیر آموزش و پرورش کابینه اش مثل دوتایی قبلی نباشد.