آمادگی کامل بنیاد مسکن جهت عمران و ابادانی در روستاها و شهرها

مهندس دائمی با اشاره به دیدگاه های جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص خدمت به مردم و توانمندی های موجود در بدنه فنی مهندسی بنیاد مسکن استان ابراز داشت بنیاد مسکن استان گیلان آمادگی کامل جهت عمران و ابادانی در روستاها و شهرها را داشته و میتواند بازوی توانمند عمرانی در استان باشد . […]

مهندس دائمی با اشاره به دیدگاه های جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص خدمت به مردم و توانمندی های موجود در بدنه فنی مهندسی بنیاد مسکن استان ابراز داشت بنیاد مسکن استان گیلان آمادگی کامل جهت عمران و ابادانی در روستاها و شهرها را داشته و میتواند بازوی توانمند عمرانی در استان باشد .

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به همراه حجت‌الاسلام والمسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین عمران روستایی و بازسازی و مسکن روستایی با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی دیدار نمودند. در ابتدای این دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن در سطح شهرستان لاهیجان در زمینه اجرای طرح هادی روستایی و صدور سند مالکیت روستایی و طرح نهضت ملی مسکن در روستاها و مقاوم سازی مسکن روستایی با استفاده از تسهیلات کم بهره ارئه نمود. مهندس دائمی با اشاره به دیدگاه های جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص خدمت به مردم و توانمندی های موجود در بدنه فنی مهندسی بنیاد مسکن استان ابراز داشت بنیاد مسکن استان گیلان آمادگی کامل جهت عمران و ابادانی در روستاها و شهرها را داشته و میتواند بازوی توانمند عمرانی در استان باشد . در ادامه امام جمعه لاهیجان ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن در شهرستان افزود: با توجه به این کارنامه درخشان ما نیز حامی این نهاد انقلابی در استان هستیم . حجت السلام والمسلمین سلیمانی با تقدیر و تشکر از تلاشهای کارکنان بنیاد مسکن گفتند :بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لاهیجان تاکنون توانسته است به روستائیان خدمات شایسته ای ارائه دهد و باعث عمران و آبادانی هرچه بیشترروستاها شوند . امام جمعه لاهیجان افزود: نهادهای انقلابی که به دستور امام راحل (ره) تاسیس شده اند به دنبال ارئه خدمات به مردم هستند. ایشان اظهار داشتند : دستور حضرت امام (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نشان از آینده نگری ایشان دارد و یکی از فرامین بزرگ آن بزرگوار می باشد.