استاندار در یادواره ۳۳ شهید والامقام یگان ویژه گیلان حضور یافت

 نماینده عالی دولت در گیلان در مراسم یادواره ۳۳ شهید والامقام یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان حضور یافت. به گزارش پایگاه روابط عمومی استانداری گیلان؛  اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در مراسم پنجمین یادواره سرداران و ۱۳۲۲ شهید والامقام فرماندهی یگان های ویژه فراجا (یادواره ۳۳ شهید یگان ویژه استان گیلان) که در […]

 نماینده عالی دولت در گیلان در مراسم یادواره ۳۳ شهید والامقام یگان ویژه فرماندهی انتظامی استان حضور یافت.

به گزارش پایگاه روابط عمومی استانداری گیلان؛  اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در مراسم پنجمین یادواره سرداران و ۱۳۲۲ شهید والامقام فرماندهی یگان های ویژه فراجا (یادواره ۳۳ شهید یگان ویژه استان گیلان) که در سالن شهدای فرماندهی انتظامی گیلان برگزار شد، حضور یافت.

در این مراسم که اقشار مختلف مردم و مسئولان استان حضور داشتند؛ آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت و سردار حسن کرمی فرماندهی یگان های ویژه فراجا سخنرانی کردند.

در این مراسم معنوی که میزبان پیکر مطهر یک شهید گمنام نیز بود؛ حاضران با مداحی ذاکر اهل البیت(ع) یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان را گرامی داشتند.

همچنین کتاب زندگی نامه شهید حسن پاینده از شهدای گرانقدر امنیت و یادمان شهدای یگان ویژه استان با حضور استاندار گیلان و فرماندهی یگان های ویژه فراجا در این مراسم رونمایی شد.