جبار کوچکی نژاد عنوان کرد؛

استاندار گیلان باید به بحث مدیریت منطقه آزاد انزلی ورود کند/عملکرد خاندوزی در خصوص منطقه آزاد انزلی فاجعه است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: به محض انتصاب سیاهکار زاده به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از ابزارهای قانونی مجلس برای تذکر استفاده و طرح سوال از وزیر اقتصاد و بحث تحقیق و تفحص از مناطق آزاد کشور را پیگیری خواهیم گرد. جبار کوچکی نژاد در واکنش به خبر انتصاب احتمالی مدیرعامل […]

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: به محض انتصاب سیاهکار زاده به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از ابزارهای قانونی مجلس برای تذکر استفاده و طرح سوال از وزیر اقتصاد و بحث تحقیق و تفحص از مناطق آزاد کشور را پیگیری خواهیم گرد.

جبار کوچکی نژاد در واکنش به خبر انتصاب احتمالی مدیرعامل غیر بومی منطقه آزاد انزلی گفت: به محض انتصاب از ابزارهای قانونی مجلس برای تذکر و طرح سوال از وزیر اقتصاد و بحث تحقیق و تفحص از مناطق آزاد کشور را در دستور کار خواهیم گذاشت.

نماینده رشت و خمام در مجلس با تاکید بر اینکه گیلان، مدیران بومی و شایسته ای دارد که دولت بهتر است از این افراد در مناصب مدیریتی بهره گیرد، افزود: عملکرد خاندوزی در خصوص منطقه آزاد انزلی فاجعه است و بدترین مدیریت در منطقه آزاد انزلی در طول تاریخ مناطق آزاد در زمان وزارت آقای خاندوزی بوده است و ظلم آشکاری به منطقه آزاد انزلی شده است.

وی افزود: اگر شایعه این انتصاباتی که جدیدا در منطقه ازاد انزلی مطرح میباشد به وقوع بپیوندد نمایندگان مردم گیلان در مجلس  قطعآ  طرح تحقیق و تفحص از مناطق آزاد را کلید خواهند زد.

کوچکی نژاد با بیان اینکه باوجود کثرت نیروهای توانمند، باانگیزه و هماهنگ با دولت در استان استفاده از افراد و نیروهای استان‌های دیگر ظلم به مردم گیلان است، بیان کرد: حضرت آقا بر وظایف نمایندگان درخصوص نظارت بر مسائل مختلف تاکید نموده اند و مقام عالی دولت در استان نیز همکار و دوست  ماست و فضا را کامل می‌شناسد، انتظار دارم که به بحث مدیریت منطقه آزاد انزلی ورود کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در پایان گفت: از دولت انتظار داریم که به حرف نمایندگان مجلس، نماینده محترم ولی فقیه در استان و نماینده عالی دولت در گیلان و افکار عمومی که دغدغه استفاده از نیروی بومی برای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دارند توجه نماید.