استفاده بهینه از ظرفیت های شرکت پست استان گیلان توسط شرکت آب و فاضلاب

    در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های شرکت پست استان گیلان جلسه ای با حضور معاونین و مدیران معاونت خدمات مشترکین و درآمد و معاونت منابع انسانی و تحقیقات برگزار شد. به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان؛ معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای گیلان بیان […]

 

 

در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های شرکت پست استان گیلان جلسه ای با حضور معاونین و مدیران معاونت خدمات مشترکین و درآمد و معاونت منابع انسانی و تحقیقات برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان؛ معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای گیلان بیان داشت: به منظور بررسی نحوه ایجاد همکاری و استفاده از ظرفیت های شرکت پست استان گیلان در راستای ارائه خدمات بهینه به متقاضیان و مشترکین، جلسه ای با حضور مدیران و کارشناسان معاونت های خدمات مشترکین و درآمد و منابع انسانی و تحقیقات شرکت در اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن جلسات ساختمان شماره یک شرکت برگزار شد.

محمد رحیم زاده اظهار داشت: در این جلسه خدمات قابل ارائه توسط شرکت پست استان جهت بهره برداری شرکت آب و فاضلاب با محوریت بررسی تفاهم نامه همکاری قابل انعقاد بین دو شرکت مورد تجزیه و تحلیل واقع شد.

وی افزود: همچنین به منظور نیل به اهداف مد نظر شرکت و ارتقاء همکاری های دو جانبه بین دو سازمان، تداوم جلسات این چنین در دستور کار جلسه قرار گرفت.