همزمان با گرامیداشت هفته دولت؛

افتتاح سه پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در گیلان

  همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۳ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در استان گیلان افتتاح میشود. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، گفت: این پروژه‌ها که ۳ هزار و ۷۰۰متر مربع را شامل می‌شود، در شهرستان‌های آستارا، رودبار و رشت از […]

 

همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۳ پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در استان گیلان افتتاح میشود.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، گفت: این پروژه‌ها که ۳ هزار و ۷۰۰متر مربع را شامل می‌شود، در شهرستان‌های آستارا، رودبار و رشت از محل اعتبارات استانی و ملی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: استخر ورزشی آستارا که یک نیاز اساسی برای توسعه ورزش شنا در این شهرستان محسوب میشود، در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع از سال ۸۶ آغاز شده بود و برای عملیات اجرایی آن ۱۵میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ازمحل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان افتتاح دو چمن مصنوعی مینی فوتبال در شهرهای رشت و رودبار را نیز از دیگر پروژه‌های هفته دولت عنوان کرد و افزود: برای اجرای این دو پروژه که از اعتبارات ملی سود برده‌اند، در زمینی به مساحت ۲هزار و ۱۰۰ متر مربع و اعتباری در حدود ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است‌.