افشای رانت بانک‌ها به فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی/ رئیس اتحادیه: تسهیلات را نه به مردم می‌دهند و نه به تولید، همه را برده‌اند سمت فروشگاه‌های بزرگ!/ تبلیغ «در شهر نگردید» را باور کنیم؟

پازوکی، رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران:متأسفانه در سال‌های اخیر تمام تسهیلات بانکی به‌جای اینکه به‌سمت تولید هدایت شوند، به ‌سمت فروشگاه‌های بزرگ سوق داده شده‌اند و این فروشگاه‌ها با تبلیغات عوام‌فریبانه مردم را به ‌قسطی خرید کردن سوق داده‌اند. اگر بانک پول دارد چرا این تسهیلات را به ‌مردم نمی‌دهد. مگر یک کاسب چه میزان […]

پازوکی، رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران:متأسفانه در سال‌های اخیر تمام تسهیلات بانکی به‌جای اینکه به‌سمت تولید هدایت شوند، به ‌سمت فروشگاه‌های بزرگ سوق داده شده‌اند و این فروشگاه‌ها با تبلیغات عوام‌فریبانه مردم را به ‌قسطی خرید کردن سوق داده‌اند. اگر بانک پول دارد چرا این تسهیلات را به ‌مردم نمی‌دهد.

مگر یک کاسب چه میزان درآمد دارد که هر روز با این حجم به ‌مردم کالا بفروشد و یا اینکه هر روز در بیلبوردهای کشور تبلیغ داشته باشد و هر ملکی که می‌خواهد را خریداری و تبدیل به‌تجاری کند.

می‌گویند «در شهر نگردید»؛ من از مردم خواهش می‌کنم که در شهر  بگردند! چنانچه بگردند متوجه خواهند شد چه اتفاقی در حال رخ دادن است. متأسفانه این فروشگاه‌ها چندین صنف را درگیر کرده‌اند و این یعنی این صنوف باید کسب و کار خود را جمع کنند.