محمدصادق جوادی‌حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی، خبر داد:

انتخاب الیاس حضرتی به اتفاق آرا به عنوان دبیرکل حزب اعتماد ملی

محمدصادق جوادی‌حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین از انتخاب مجدد الیاس حضرتی به عنوان دبیرکل حزب اعتمادملی خبر داد. به گزارش اعتمادآنلاین، جوادی‌حصار در این خصوص گفت: چهارمین کنگره حزب اعتمادملی با حضور بیش از هزار نفر از اعضای حزب برگزار شد و این حضور باانگیزه اعضای حزب در این فضای بی‌انگیزگی، سرد […]

محمدصادق جوادی‌حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین از انتخاب مجدد الیاس حضرتی به عنوان دبیرکل حزب اعتمادملی خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین، جوادی‌حصار در این خصوص گفت: چهارمین کنگره حزب اعتمادملی با حضور بیش از هزار نفر از اعضای حزب برگزار شد و این حضور باانگیزه اعضای حزب در این فضای بی‌انگیزگی، سرد و یخ‌زده سیاسی جای تقدیر و تشکر ویژه از یکایک اعضای حزب دارد و نشانه‌ای از انگیزه و در صحنه بودن اعضای حزب و همین‌طور علاقه و باورشان به شخص آیت‌الله کروبی و به مجموعه دست‌اندرکاران حزب است.

سخنگوی حزب اعتمادملی در ادامه عنوان کرد: شورای مرکزی منتخب در اولین جلسه خود که عصر امروز (یکشنبه) برگزار شد به اتفاق آرا آقای الیاس حضرتی را مجددا به عنوان دبیر‌کل حزب اعتمادملی انتخاب کردند.