بازداشت ۹ نفر از عاملان درگیری خیابانی در تالش

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۹ نفر از عاملان درگیری خیابانی در شهرستان تالش خبر داد و گفت: در این نزاع ۴ نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند. وی گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط چند نفر در میدان […]

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۹ نفر از عاملان درگیری خیابانی در شهرستان تالش خبر داد و گفت: در این نزاع ۴ نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط چند نفر در میدان نماز شهرستان تالش، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه با حضور پلیس در آدرس مکان مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، ۹ نفر از اراذل و اوباش به علت برخی اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده‌اند، افزود: متهمان که قصد متواری شدن را داشتند توسط پلیس دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

این مقام انتظامی از انتقال ۴ نفر مصدوم این نزاع به بیمارستان و کشف ۳ تیغه سلاح سرد خبر داد و بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و روانه زندان شدند.