بازدید تیم های فنی قرارگاه خاتم الانبیاء از پروژه های فاضلاب استان گیلان

تیم های مشترک فنی قرارگاه خاتم الانبیاء، از پروژه های فاضلاب استان گیلان بازدید کردند.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفای گیلان اظهار داشت: در پی عقد ۲ تفاهم ‌نامۀ همکاری جهت اجرای پروژه های فاضلاب برای شهرهای “رشت، فومن، لاهیجان، سیاهکل، رودسر و آستانه اشرفیه‌ با اعتباری بالغ بر  ۸۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و ادامه عقد تفاهم نامه اجرای پروژه های فاضلاب در ۶ شهر دیگر استان شامل شهرهای آستارا، تالش، صومعه سرا، فومن، انزلی و لنگرود با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال، بین شرکت آب و فاضلاب گیلان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، بازدید تیم های مشترک فنی از طرح های فاضلاب آغاز شد.

علیرضا غیاثی با اشاره به انجام مقدمات اجرائی افزود: به منظور اجرای هر چه سریعتر این پروژه ها، هم اکنون تعیین الویت ها و ارائۀ طرح های اجرائی از سوی مشاورین طرح های فاضلاب استان در شهرهای مختلف در حال انجام است .

وی در  ادامه با تاکید بر لزوم هماهنگی های هر چه بیشتر بین تیم های فنی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با همکاران شرکت آبفای گیلان تصریح کرد: تاکنون بازدیدهای لازم از طرح های فاضلاب سیاهکل، لاهیجان، رشت و فومن انجام و بازدید از مابقی طرحها نیز در درست برنامه ریزی و اقدام می باشد.

غیاثی گفت: تعدادی از نمایندگان مجری طرح های فاضلاب استان گیلان به زودی از پروژه های فاضلاب در دست اجراء قرارگاه خاتم الانبیاء در شهر اهواز بازدید خواهند کرد.