در آستانه بازگشایی مراکز آموزش عالی صورت گرفت؛

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ دکتر محمدتقی آشوبی-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، به صورت میدانی از محل دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت بازدید کرد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت با […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)؛ دکتر محمدتقی آشوبی-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، به صورت میدانی از محل دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت بازدید کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان حضور در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت با تعدادی از اعضای هیئت علمی، اساتید و دانشجویان در دانشکده دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر آشوبی در جریان بازدید از دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت زیرساخت‌های آموزش، مشکلات و چالش‌های موجود را مورد بررسی قرار داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این بازدید میدانی ضمن تاکید بر آماده سازی فضای فیزیکی آموزش در سال تحصیلی جدید، بر ضرورت ایجاد فضای با نشاط، پر شور و امیدوار کننده برای اساتید و دانشجویان تأکید کرد.
گفتنی است در این بازدید سرزده، دکتر مصطفی گل‌شکن- سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز حضور داشت.
پایان پیام/