به دعوت فرهادی مدیرعامل سازمان؛

بازدید رییس کل دادگستری گیلان از طرح های توسعه ای منطقه آزاد انزلی

 با دعوت مدیر عامل سازمان از مقامات قضایی استان، هیأتی به سرپرستی رییس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز استان، رییس حفاظت و اطلاعات و معاون پیشگیری از جرم دادگستری با حضور در منطقه آزاد انزلی به همراه عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و اعضای شورای معاونین این سازمان از پروژه ها […]

 با دعوت مدیر عامل سازمان از مقامات قضایی استان، هیأتی به سرپرستی رییس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز استان، رییس حفاظت و اطلاعات و معاون پیشگیری از جرم دادگستری با حضور در منطقه آزاد انزلی به همراه عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل و اعضای شورای معاونین این سازمان از پروژه ها و طرح ها توسعه ای در محدوده منطقه آزاد بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید مدیرعامل سازمان روند عملیات اجرایی پروژه ها از قبیل طرح ملی اتصال راه آهن سراسری، شهرک صنعتی شماره ۳ ، اسکله رو رو و پروژه های بخش خصوصی شامل هتل و پارک آبی ، پردیس فرهنگی و ورزشی ، مرکز تفریحات دریایی را تشریح نمود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین خلیلی رییس کل دادگستری گیلان نیز درجریان بازدید از این پروژه ها خاطر نشان کرد:دستگاه قضایی حامی توسعه در منطقه آزاد انزلی است و برای رشد سرمایه گذاری و کسب و کار در این منطقه کمک خواهد کرد. وی تاکید نمود با اتصال راه آهن به منطقه آزاد انزلی علاوه بر توسعه استان و این منطقه بستر لازم به منظور سرمایه گذاری فرصت اشتغال‌آفرینی مناسبی نیز ایجاد خواهد شد.

بررسی میزان پیشرفت فیزیکی، تامین مالی ، مشکلات معارضین و زمان بهره برداری از طرح ها از دیگر موارد مطرح شده در این بازدیدها بود.