در پنجمین روز از نوروز ۱۴۰۲ صورت گرفت؛

بازدید سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از سه بیمارستان دولتی گیلان

در پنجمین روز از نوروز ۱۴۰۲، سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، ضمن بازدید از بیمارستانهای صومعه سرا ، فومن و شفت ، از نزدیک کم و کیف ارائه خدمات به مردم را در این بیمارستان ها ، مورد بررسی قرار داد.

 دکتر مصطفی گل شکن_ سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پنجمین روز از سال جدید ، ابتدا طی بازدیدی از بیمارستان امام خمینی ( ره ) صومعه سرا ، از نزدیک در جریان کم و کیف روند پیشرفت پروژه‌ ساختمان جدید بخش‌های مختلف و مشکلات بخش های درمانی و زیر ساختی، قرار گرفت .

وی طی گفت و گویی با مدیر بیمارستان امام خمینی( ره ) صومعه سرا ، با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور و هماهنگی های صورت گرفته در خصوص مرتفع کردن مشکلات پیش رو ، اقدامات لازم در خصوص بهره برداری هرچه سریع تر از بخشهای جدید الاحداث را مورد تاکید قرار داد .

در ادامه، دکتر گل شکن با حضور در بیمارستان امام حسن مجتبی ( ع ) فومن نیز ، ضمن گفت و گو با دکتر کیقباد عاشوری _ رئیس این بیمارستان و دکتر ابوالقاسم یکتا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فومن ، ابراز امیدواری کرد ؛ با توجه به اقدامات و هماهنگی های صورت گرفته در خصوص مرتفع کردن مشکلات پیش رو ، در آینده نزدیک ، ارتقا بخش بهداشت و درمان شهرستان فومن را ، شاهد باشیم.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه همچنین طی بازدیدی از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا ( ع ) شفت ، از نزدیک مشکلات بخش های درمانی و زیر ساختی این بیمارستان را نیز مورد بررسی قرار داد.

وی در این بازدید ، ضمن گفت و گو با دکتر صائب مدرسی- رئیس بیمارستان امام رضا ( ع ) شفت ، اظهار داشت ؛ امید است هرچه سریع تر اقدامات لازم در خصوص توسعه این بیمارستان، صورت گیرد.