مدير عامل شركت برق منطقه اي گيلان:

بازنشستگان گنجینه بزرگی از علم و تجربه می باشند

اعضای کانون بازنشستگان شرکت برق منطقه ای گیلان با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دفتر کار ایشان دیدار کردند.
بهمن داراب زاده در این دیدار با برشمردن تجارب گرانبهای باز نشستگان گفت: بازنشستگان، کارکنان شاغل دیروز می باشند که امروز پس از سال ها تلاش و خدمت در راه توسعه و آبادانی کشور به افتخار بازنشستگی نائل شده اند و گنجینه بزرگی از علم و تجربه می باشند و باید از این پتانسیل بزرگ در راه اعتلای صنعت برق و کشور عزیزمان نهایت بهره را برد.

داراب زاده گفت: شرکت برق منطقه ای گیلان آمادگی کامل دارد تا با افتخار و در چارچوب قانون، امکانات رفاهی و درمانی را در اختیار بازنشستگان عزیز قرار دهد و مسائل و مشکلات این عزیزان را برطرف نماید.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با تلاش ها و پیگیری های همکارانمان، خوشبختانه در جهت رفاه حال بازنشستگان، آسانسور ساختمان کانون بازنشستگان برق منطقه ای گیلان نصب و راه اندازی شد که این اقدام و دیگر اقدامات انجام شده فقط برای جبران گوشه ای از زحمات و خدمات ارزشمند بازنشستگان است که سال ها در صنعت پرافتخار برق کشور به خدمت پرداخته اند.

وی افزود: همکاران بازنشسته افراد شایسته و توانمندی هستند که نتیجه سال ها کار و تلاش ایشان به بار نشسته و باید ضمن حفظ جایگاه و شان بالای آنان، با جان و دل در راه حل مسائل و مشکلاتشان بکوشیم.

گفتنی است که در این دیدار، محمدی مدیر عامل و هر یک از اعضای کانون بازنشستگان برق گیلان، ضمن تشکر و قدردانی از توجه و تلاش ها و عملکرد مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان به ارائه گزارشی از عملکرد کانون پرداخته و همچنین برخی از مسائل بازنشستگان را در بخش های مختلف بیان کردند.