دکتر آشوبی در دیدار با دکتر رسول‌زاده «فرزند شهید»:

حفظ حرمت فرزندان شاهد و ایثارگر در تداوم پاسداشت مقام شهدا است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با همراهی مسوول بسیج جامعه پزشکی گیلان و مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران دانشگاه با دکتر لاله رسول زاده- فرزند شهید و از پزشکان گیلانی، دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، دکتر محمدتقی آشوبی-سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با همراهی دکتر سید علی صدر- مسوول بسیج جامعه پزشکی گیلان و همچنین آقابیگی – مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران دانشگاه با دکتر لاله رسول زاده- فرزند شهید و از پزشکان گیلانی دیدار و گفت‌وگو کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با دکتر رسول‌زاده، با گرامی داشت یاد و خاطره امام و شهدا، اظهار کرد: انقلاب اسلامی و توفیق خدمت به مردم را مرهون جان‌فشانی‌های امام و شهدا هستیم.
وی بر لزوم حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و نظام تأکید کرد و افزود: تکریم و تعظیم خانواده شهدا از وظایف ذاتی و واجب همگانی به ویژه از سوی مسوولان‌ است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تقدیم شهدای انقلاب، دفاع مقدس، امنیت، سلامت و غیرت در کشور، گفت: فرزندان شاهد و ایثار در فرهنگ ایرانی اسلامی از گنجینه‌های مقدس هستند و حفظ حرمت آن‌ها، تداوم پاسداشت مقام شهدا و ایثارگری‌های آنان است.
دکتر آشوبی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران پایبندی و حسن اعتماد خود را به نظام اسلامی و وطن اثبات کرده‌اند، تصریح کرد: مسوولان باید از فرزندان شاهد و ایثارگری که هم‌اکنون نیز رهرو شهدااند و در راه ایثارگری‌ها و رشادت‌هایشان استوار و پایبند هستند در عرصه‌های مدیریت و هدایت امور جامعه بهره ببرند.
وی همچنین بر ضرورت سرکشی و دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران تأکید کرد و خواستار تداوم بازدیدهای مستمر و مداوم از خانواده‌های ایثارگر و شاهد و رفع کمبودهای احتمالی آن‌ها تا حد ممکن شد.