رونمایی از برادر ناتنی رئیسی در جایگاه گزینه های شهرداری مشهد!

کانال تلگرامی رویداد ۲۴، با انتشار عکسی از برادر ناتنی رئیس دولت سیزدهم رونمایی کرده است که در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده. این رسانه به نقل از توئیتر آرش هاشمی، خبرنگار اهل مشهد نوشت: ایشون «سید ابراهیم رئیسیون» برادر ناتنی رییس دولت‌ و از گزینه‌های مطرح شده برای تصدی پست شهرداری مشهد هستند. […]

کانال تلگرامی رویداد ۲۴، با انتشار عکسی از برادر ناتنی رئیس دولت سیزدهم رونمایی کرده است که در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده.

این رسانه به نقل از توئیتر آرش هاشمی، خبرنگار اهل مشهد نوشت:

ایشون «سید ابراهیم رئیسیون» برادر ناتنی رییس دولت‌ و از گزینه‌های مطرح شده برای تصدی پست شهرداری مشهد هستند.

اعتمادآنلاین نوشت: سیدحسن منصوریان، عضو شورای شهر مشهد درباره صحت نسبت داشتن سید ابراهیم رئیسیون با رئیس جمهور، گفت: «آنچه من شنیده‌ام این است که برادر ناتنی یکدیگر هستند. البته از پدر و مادر جدا هستند. دو طرف، دو ازدواج ناموفق داشتند که در ازدواج جدید آقای رئیسی متولد می‌شوند.

 

به بیانی دیگر فرض بفرمایید یک زن و مردی باهم ازدواج می‌کنند و یک فرزندی دارند. در مقابل یک خانواده دیگر هم وجود دارد که آن‌ها هم فرزندی دارند. بعد هر دو خانواده از یکدیگر جدا می‌شوند و یک جایی با هم ازدواج می‌کنند و بچه‌دار می‌شوند. در این حالت بچه‌های همدیگر برادر ناتنی هم می‌شوند.»

مهدی ناصحی، نایب رئیس شورای شهر مشهد درخصوص نسبت رئیس جمهور با سید ابراهیم رئیسیون به دیده‌بان ایران گفت: «من هم چنین چیزی را شنیده‌ام اما دوستان توجهی به این نسبت نداشته‌اند بلکه به دلیل سوابق اداری مرتبط با شهرداری به لیست اضافه شده‌اند. تا این لحظه هم هیچ سفارشی از سمت دولت برای انتخاب شهردار نبوده است.»