سیدکاظم دلخوش :

برخی در زمین دشمن توپ می زنند / میخواهند مردم را ناامید و نگران کنند

سیدکاظم دلخوش، نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و اصول قانونی اساسی مبنی بر لزوم حضور و مشارکت مردم در تعیین سرنوشتشان گفت: در حالی که حاکمیت درصدد ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت همه گیر مردم در انتخابات است، در این شرایط بعضی ها در کشور با تصمیمات غلط و […]

سیدکاظم دلخوش، نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و اصول قانونی اساسی مبنی بر لزوم حضور و مشارکت مردم در تعیین سرنوشتشان گفت: در حالی که حاکمیت درصدد ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت همه گیر مردم در انتخابات است، در این شرایط بعضی ها در کشور با تصمیمات غلط و رفتارها و گفتارهای خود به نظر می‎‌رسد متوجه این موضوع نیستند و در زمین دشمن توپ می زنند.

 

دلخوش افزود: این که در شرایط فعلی، بعضی کالاها را گران ‌کنند یا بعضی از تصمیم گیری‌ها به ضرر اقشار آسیب پذیر جامعه و مردم شود، این ها به نظرم درست نیست و مردم را نسبت به آینده و سرنوشت خودشان ناامید و نگران می کند.

 

نماینده مردم صومعه سرا ادامه داد: افزایش مالیات‌ها، عدم استفاده از منابع مختلف درآمدی کشور که موجود است و تکیه به بعضی از اقلام و یا افزایش سود سپرده بانک‌ها که نتیجه آن افزایش تورم است، اعمال محدودیت در کارت به کارت، طبقه بندی نامناسب در بحث پرداخت یارانه‌ها و… این کارها در شرایط فعلی به کشور آسیب می‌زند و در راستای اهداف و خواست دشمنان ملت است.

 

دلخوش گفت: بعضی از برخوردها در مسائلی که با زندگی مردم ارتباط دارد درست نیست، مثلا بعضی از احکامی که ۱۰-۱۵ سال قبل صادر شده، امروز اجرایی می‌شود، ‌به‌نظرم این ماه، برای این کارها ماه خوبی نیست. ما که می خواهیم به دیگران ثابت کنیم که در این عرصه اجتماعی، مردم مشارکت جدی دارند، نباید به جامعه شوک وارد کنیم و حساسیت های مردم را افزایش دهیم.