بررسی مشکلات پروژه‌های سرمایه گذاری با حضور مدیرکل امور استان ها و تشکل‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی

مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری با حضور مدیرکل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بررسی شد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، طی نشست مشترک با حضور دکتر زینالی مدیرکل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، جهانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان، مدیرکل منابع‌طبیعی و […]

مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری با حضور مدیرکل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، طی نشست مشترک با حضور دکتر زینالی مدیرکل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، جهانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان، مدیرکل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاون محیط زیست استان، مشکلات سرمایه‌گذاران شهرستان لنگرود بررسی شد.

در این نشست تاسیسات گردشگری ساحلی که در اجرای تفریحات ساحلی با مشکلات حقوقی مواجه بودند مسائل و پیشنهادات خود را جهت اجرایی شدن طرح‌های سالمسازی دریا به منظور ارائه خدمات گردشگری و تفریحی دریایی بیان کردند که در ادامه زینالی مدیرکل امور استان‌ها ضمن خورسندی از همدلی و هم‌اندیشی که در استان وجود دارد خواستار مرتفع نمودن دغدغه‌های سرمایه گذاران شد.

وی در ادامه از پیش‌بینی دادگاه ویژه سرمایه‌گذاران بخش گردشگری خبر داد و اظهار امیدواری کرد که در بازه زمانی بسیار کوتاه نقش پررنگ و بی‌بدیل صنعت گردشگری در اقتصاد منطقه و استان نمود روشنی از خود بر جای خواهد گذاشت.

در ادامه جهانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از تشکیل کارگروه گردشگری استان خبر داد و افزود موارد و مشکلات سرمایه‌گذاران که در این جلسه مطرح شد ظرف بازه زمانی یک هفته پس از اعلام پاسخ سریع از سوی دستگاه‌های مرتبط با موضوع، مراتب جهت اتخاذ تصمیم اجرای طرح‌ها در کارگروه گردشگری مطرح خواهد شد.