به همت بسیج جامعه پزشکی صورت گرفت؛

برپایی بیمارستان صحرایی در منطقه کم‌برخوردار کیشون‌بن تالش

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، بیمارستان صحرایی منطقه کم‌برخوردار کیشون‌بن شهرستان تالش به همت بسیج جامعه پزشکی گیلان به مدت دو روز دایر شد. دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بهمراه جمعی از معاونین و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز امروز در جریان برپایی بیمارستان صحرایی کیشون‌بن […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب‌دا)، بیمارستان صحرایی منطقه کم‌برخوردار کیشون‌بن شهرستان تالش به همت بسیج جامعه پزشکی گیلان به مدت دو روز دایر شد.
دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بهمراه جمعی از معاونین و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز امروز در جریان برپایی بیمارستان صحرایی کیشون‌بن حضور یافتند و تعدادی از بیماران را نیز ویزیت کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه برپایی بیمارستان صحرایی کیشون‌بن تالش با تقدیر از حضور پزشکان و پرستاران جهادی در این عرصه سلامت‌محور، اظهار کرد: حدود ۲۰ پزشک متخصص و عمومی در کنار سایر کادر درمان به صورت رایگان بیماران این منطقه کم برخوردار را ویزیت  و درمان می‌کنند.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تمامی امکانات و تجهیزاتی پزشکی لازم برای ارایه خدمات درمانی به صورت سرپایی در این بیمارستان صحرایی مستقر است.
به گفته دکتر سید علی صدر مسوول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه قدس گیلان، در بیمارستان صحرایی کیشون‌بن شهرستان تالش تمامی پزشکان متخصص با تجهیزات پزشکی به مدت دو روز حضور داشته و فرایند ویزیت، درمان و در صورت لزوم ارجاع بیماران به بیمارستان‌ها جهت درمان تخصصی تر را انجام خواهند داد.
منطقه کیشون‌بن بیش از ۵۰۰۰ نفر جمعیت و دارای ۲۰ روستای فاقد خانه بهداشت است.