با هدف نشان دادن قابلیت های مرکز تماس های مردمی شهرداری آستراخان روسیه صورت گرفت؛

برگزاری تمرین آموزشی مرکز حوادث غیر مترقبه شهرداری آستراخان با حضور رئیس شورا و شهردار رشت

محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر و رحیم شوقی شهردار رشت در سفر هیئت اقتصادی گیلان به کشور روسیه از مرکز حوادث غیر مترقبه شهرداری آستراخان بازدید کردند. تمرین آموزشی با هدف نشان دادن قابلیت های مرکز تماس های مردمی و عملیات شهرداری آستراخان هنگام دریافت تماس مردمی و بروز حادثه با حضور رئیس […]

محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر و رحیم شوقی شهردار رشت در سفر هیئت اقتصادی گیلان به کشور روسیه از مرکز حوادث غیر مترقبه شهرداری آستراخان بازدید کردند.

تمرین آموزشی با هدف نشان دادن قابلیت های مرکز تماس های مردمی و عملیات شهرداری آستراخان هنگام دریافت تماس مردمی و بروز حادثه با حضور رئیس شورای اسلامی و شهردار رشت در بازدید مذکور برگزار شد که نیروهای امداد و نجات اورژانس بلافاصله در محل شبیه سازی شده حاضر شدند.

 محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر و رحیم شوقی شهردار رشت، هیئت اقتصادی گیلان را در سفر به شهرهای مسکو، آستراخان و داغستان کشور روسیه همراهی می کنند.

دیدار با سفیر ایران در روسیه، دیدار با سرمایه گذاران روسی و مقام های شهرهای آستراخان و داغستان و شرکت در همایش تجاری مشترک ایران و روسیه از جمله برنامه های تدارک دیده شده سفر هیئت اقتصادی با همراهی استاندار گیلان به کشور روسیه است.

ارائه بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری در رشت از دیگر برنامه های پیش بینی شده رئیس شورای اسلامی و شهردار رشت در سفر هیئت اقتصادی گیلان به روسیه است.