معاون فرهنگی ،اجتماعی و گردشگری :

برگزاری مراسم استقبال از خادمان حرم مطهر رضوی در منطقه آزاد انزلی

جشن ویژه برنامه های دهه کرامت در فاز تجارت و گردشگری به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی علی مطهری معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری این سازمان از اجرای برنامه فرهنگی و هنری در دهه کرامت خبر داد و افزود خادمین حرم رضوی و پرچم بارگاه متبرک پیشوای […]

جشن ویژه برنامه های دهه کرامت در فاز تجارت و گردشگری

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی علی مطهری معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری این سازمان از اجرای برنامه فرهنگی و هنری در دهه کرامت خبر داد و افزود خادمین حرم رضوی و پرچم بارگاه متبرک پیشوای هشتم شیعیان جمعه پنجم خرداد میهمان منطقه آزاد انزلی خواهند بود.

وی افزود این سازمان با مشارکت فعالان اقتصادی نسبت به برپایی جشن باشکوه ولادت امام رضا (ع) همراه با مولودی، اجرای موسیقی فاخر و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و اهدای جوایز نفیس شامل کمک هزینه سفر به مشهد مقدس در کانون گردشگری شمال کشور اقدام نموده است.

مطهری از حضور کاروان زیر سایه خورشید در جشن ولادت منطقه آزاد انزلی خبر داد و بیان کرد: اهالی و گردشگران این منطقه با اهدای شاخه گل به استقبال خادمین حرم امام رضا علیه السلام خواهند رفت.
وی در پایان گفت این برنامه روز جمعه ۵ خرداد از ساعت ۱۷ با حضور خانواده معظم شهدا، ساکنین ، جامعه بازاریان و فعالان اقتصادی و گردشگران در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.