به همت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛

برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان پویش اتاق کار سبز

به همت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و با حضور دکتر مصطفی گل‌شکن- سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه، مراسم تقدیر از برگزیدگان پویش اتاق کار سبز برگزار شد.
با حضور دکتر مصطفی گل‌شکن- سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی، دکتر سید علی حزنی- سرپرست مدیریت روابط عمومی و معین هنرمند- رییس دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مراسم تقدیر از برگزیدگان پویش اتاق کار سبز که به همت مدیریت روابط عمومی برپا شده بود، برگزار شد.
در ابتدای این مراسم، دکتر حزنی- سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه با تشکر از استقبال و شرکت کارکنان دانشگاه در پویش اتاق کار سبز، گفت: بیش از ۵۰۰ اثر به دبیرخانه این پویش ارسال شد و در نهایت ۱۶ اثر برگزیده شد.
در ادامه، دکتر گل‌شکن با اشاره به اینکه نشاط سازمانی یکی از مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار بر افزایش بهره‌وری کارکنان یک سازمان است، اظهار داشت: اجرای برنامه‌هایی مانند پویش اتاق کار سبز با تاکید بر مناسب‌سازی فضای کار افراد، بسیار جالب بوده و این معاونت از برگزاری برنامه‌های مشابه استقبال و حمایت می‌کند.
در پایان به رسم یادبود لوح تقدیر و جوایزی از سوی دکتر حزنی و معین هنرمند- رییس دفتر ریاست دانشگاه به ۱۶ برگزیده این پویش اهدا و همچنین از سه رابط روابط عمومی شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌های لنگرود، بندرانزلی و تالش که بیشترین جمع‌آوری آثار را از واحدهای خود داشتند، نیز تقدیر به‌عمل آمد‌.