به ریاست عیسی فرهادی

برگزاری چهارمین نشست شورای معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی در سال جاری

 شورای معاونین سازمان با هدف هم افزایی و بهره مندی از خرد جمعی و طرح و پیگیری مسائل جاری حوزه های سازمانی به ریاست عیسی فرهادی مدیرعامل و با حضور معاونین و مدیران مستقل برگزار شد. در این نشست که چهارمین جلسه در سال جدید بوده، میثم محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت گزارشی از آخرین وضعیت […]

 شورای معاونین سازمان با هدف هم افزایی و بهره مندی از خرد جمعی و طرح و پیگیری مسائل جاری حوزه های سازمانی به ریاست عیسی فرهادی مدیرعامل و با حضور معاونین و مدیران مستقل برگزار شد.

در این نشست که چهارمین جلسه در سال جدید بوده، میثم محمدی نژاد معاون توسعه مدیریت گزارشی از آخرین وضعیت شهرک صنعتی شماره سه و موضوعات مرتبط با آن و پیگری های صورت گرفته از سوی استانداری گیلان ارایه داد.

سپس وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان گزارشی از تکالیف فصل بهار و برنامه‌های حوزه معاونت سرمایه‌گذاری در دوره سه ماهه نخست سال ارایه نمود و در ادامه ساسان دلاویز مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه انزلی به مجموعه اقدامات شرکت در دو ماهه مدیریت جدید و برنامه های آتی شرکت پرداخت.

عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان در پایان نشست با تسلیت ایام سوگواری شهادت مولای متقیان و لزوم بهره‌مندی بیشتر از فضایل و برکات شب های قدر، به اهتمام حوزه های معاونین در اجرای دقیق تکالیف سه ماهه نخست سال بویژه جذب سرمایه‌گذاری خارجی تاکید نمود.